مخاطب عزیز
برای ارسال اخبار، مشاهدات، پیشنهاد و هرگونه انتقاد می توانید به ایمیل زیر ارسال نمایید.
info [@] yazdnews.ir

جهت درج تبلیغات با شماره ۰۹۳۵۴۱۵۳۳۳۳ تماس بگیرید

 

۱ نظر

 • محمد

  شهریور ۱۲, ۱۳۹۵ at ۱۲:۱۲ ق.ظ

  پاسخ دادن

  آغاز حذف فیزیکی منتقدین در شرکت فولاد آلیاژی ایران-یزد
  از مشاور فرهنگی، آقای حجه الاسلام عاطفی شروع شده است
  انتقادات:
  -علت افزایش پاداش هیئت مدیره برای سال ۱۳۹۴ ( ۳۵۰ میلیون تومان)نسبت به سال ۱۳۹۳ ( ۲۷۰ میلیون تومان) در صورتیکه سود هر سهم بشدت کاهش یافته است.
  -استخدام آقای سعید چهره گشا بعنوان مدیر روابط عمومی . نامبرده از مستخدمین شرکت نبوده و بدون گذراندن تشریفات اداری و فقط بعلت اینکه برادرزاده‌ی آقای کاظم چهره گشا رئیس دفتر آقای جهانگیری معاون اول رئیس جمهور بوده و با سفارش ایشان این سمت واگذار شده است.
  -بکار گیری نیروهای بازنشسته ی غیر ماهر توسط مدیر عامل در قالب قراردادهای ساعتی از ۳۰ هزار تومان تا ۵۰ هزار تومان حتی در صورت دورکاری.
  -متهم کردن پرسنل به فساد مالی و یا مشارکت در فسادهای مالی.
  -علت تعطیلی ۱۵ روزه کارخانه در ابتدای سال جاری.
  -علت عدم تامین مواد اولیه بخصوص قراضه ، آهن اسفنجی و … از اواخر سال ۱۳۹۴ تا اوایل سال جاری در صورتیکه بهترین قیمت برای خرید را داشته و کارشناسان متعدد و در حوزه های مختلف به این امر اذعان داشته اند.
  -عدم بکارگیری نیروی جانشین برای پرسنل بازنشسته بخصوص برای واحدهای تولیدی ،آزمایشگاه و … در زمان خود و عملا” تعدیل بی سر و صدای نیروی انسانی .
  -تمدید حضور آقای آرش سقر از فتنه‌گران سال ۸۸ در دفتر تهران و ایجاد پایگاه و بریز و بپاشهای حزبی در دفتر تهران شرکت توسط آقای یدالله طاهرنژاد رئیس هیئت مدیره شرکت

ثبت نظر

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

اپلیکیشن یزدنیوز