۹۰۰ میلیاردتسهیلات به رفع موانع تولید در یزد اختصاص یافت

به گزارش یزدی نیوزاستاندار یزد گفت: کارگروه رفع موانع تولید استان یزد ۹۰۰ میلیارد تومان به یک هزار و ۱۹۶ واحد تولیدی یزد اختصاص داد.
سیدمحمد میرمحمدی  در نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان یزد که با حضور رئیس کل بانک مرکزی ایران برگزار شد، اظهار داشت: با اقدامات صورت گرفته، استان یزد در ارتباط با پرداخت تسهیلات کارگروه رفع موانع تولید رتبه چهارم کشور را به خود اختصاص داده است.

استاندار یزد به ضرورت بررسی و رفع مشکلات واحدهای تولیدی استان در زمینه تحقق پیشرفت اقتصادی تاکید کرد و افزود: تا پایان مهلت درخواست واحدهای تولیدی کوچک و متوسط استان از کارگروه رفع موانع تولید، ۲ هزار و ۱۰۸ واحد در سامانه بهین یاب یزد ثبت‌نام کردند.

وی تعداد واحدهایی که پرداخت تسهیلات به آنها در کارگروه رفع موانع تولید استان یزد تصویب شده را یک هزار و ۱۹۶ واحد اعلام کرد و ادامه داد: با بررسی‌های صورت گرفته، مصوب شد که ۹۰۰ میلیارد تومان تسهیلات به واحدهای بیان شده پرداخت شود.

میرمحمدی خاطرنشان کرد: بانکهای استان یزد تا به الان تسهیلات مرتبط با ۱۶۹ واحد را با مبلغی معادل ۱۵۴ میلیارد تومان پرداخت کرده‌اند.

استاندار یزد افزود: بانکهای استان یزد همچنین ۳۲۸ میلیارد تومان به صورت مستقیم تسهیلات برای رفع مشکلات تولیدی و سرمایه در گردش واحدها به ۳۹۲ واحد پرداخت کرده‌اند.

وی با اشاره به اینکه این اقدام‌ها نشان دهنده تلاش‌های دولت در راستای رفع مشکلات اقتصاد کشور و استان یزد است، ادامه داد: در مجموع واحدهای پرداختی استان یزد ۵۶۳  واحد با نزدیک به ۴۸۳ میلیارد تومان تسهیلات دریافت کرده‌اند.

منبع: تسنیم
 

 

اخبار مرتبط

ثبت نظر

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

اپلیکیشن یزدنیوز