۵ خودروی پرفروش ۳۰ تا ۵۰ میلیون تومانی

به گزارش یزدی نیوزبعضی از خودروها به دلایلی نمی توانند بازار مناسبی را برای فروش پیدا کنند. این دلایل می تواند شامل نبود قطعات بدنه، خدمات پس از فروش ضعیف، نبود لوازم یدکی اصلی، نبود لوازم یدکی جزئی (نظیر قطعات ریز گیربکس و یا موتور)، گران بودن خودرو نسبت به ارزش واقعی آن و یا داشتن مشتریان خاص باشد. هرچند که نباید تاثیر رنگ های پر طرفدار را نیز نادیده گرفت.

در این خبر، در بازه قیمتی بین ۳۰ تا ۵۰ میلیون تومان که حجم زیادی از خودروهای مونتاژ و تولید داخل و چین مشاهده می شود، به ۵ خودرو از خوش فروش ترین ها اشاره می کنیم و شرح قیمتی اندکی در این رابطه ارائه می کنیم: (همه خودروها از سال ۱۳۹۴ انتخاب شده اند)

پژو ۲۰۶، همواره سردمدار فروش خوب در بازار ایران است. نسخه هاچ بک این خودرو همواره مورد علاقه جوانان است و به دلیل متوسط قیمت پایین تر، تیپ ۲ این خودرو مطلوبیت بیشتری دارد. قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۲ سال ۹۴ با ۲۸ میلیون تومان قابل معامله است.

رنو تندر جوجه اردک زشت که البته این روزها یکی از پر فروش ها است! قیمت تندر۹۰ اتوماتیک سال ۹۴، در حدود ۴۱.۵ میلیون تومان است که البته به نسبت قیمت آن عدد قابل قبولی است.

رنو ساندرو که نام پلتفرم آن B90 است نمونه بدون صندوق رنو تندر است که این روزها با اقبال بسیار خوبی مواجه شده است. قیمت ساندرو اتوماتیک سال ۹۴ این خودرو در حدود ۴۴.۵ میلیون تومان است.

در رتبه چهارم این رتبه بندی، می توان مگان را مشاهده کرد. البته مگان به واسطه متوسط قیمت بالاتر آن نمی توان با سال های بالاتر تهیه کرد. تولید مگان در سال ۱۳۹۳ متوقف شد و به همین دلیل نوسان قیمتی بیشتری نسبت به سایر تولیدات دارد. قیمت خودور مگان سال ۹۰ با حدود ۵۱.۵ میلیون تومان قابل خرید است.

رتبه پنجم متعلق به دنا است. هرچند که پس از فیس‌لیفت، قیمت این خودرو بیش از حد بالا رفت، ولی کماکان جزو خودروهای پر طرفدار است. قیمت دنا سال ۹۴ در حدود ۳۶ میلیون تومان است که با حدود ۷ میلیون افت قیمت نسبت به نمونه صفر کیلومتر آن، افت زیادی را تجربه کرده است.
منبع:پدال نیوز

 

 

اخبار مرتبط

ثبت نظر

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

code

محبوبترین اخبار هفته گذشته

  • No posts liked yet.