یلدایی گرم با «یلدا شب» فروشگاه اینترنتی فی‌چند

۲ (۲)

یلدا طولانی‌ترین شب ساله و هر کی تلاش می‌کنه تا صبح نشده شب متفاوتی رو برای همه رقم بزنه، ولی این بار فی‌چند میخواد «یلدا شب» خاصی رو به شما هدیه کنه… فقط کافیه ظرف انار دستتون باشه و چشم از فی‌چند برندارید…

شب یلدا، طولانی‌ترین شب سال، همیشه یادآور دورهمی‌های خاطره‌انگیزی است که ما را به دل تاریخ می‌برد. یاد حافظ‌خوانی‌ها و خوردنی‌های خوشمزه شب چله! شب یلدا شبی است که شادی‌های وصف‌ناشدنی آن حتی به خورشید روز بعد می‌گوید دیرتر طلوع کند. شبی که خیلی‌ها هدایای جذابی را برای عزیزان خود تدارک می‌بینند تا بتوانند طولانی‌ترین شب‌ سال را به یکی از جذاب‌ترین شب‌ها و لحظاتی فراموش‌نشدنی تبدیل کنند.

تا امروز، شب یلداهای زیادی را گذرانده‌ایم. ولی شاید امسال بخواهیم به یک یلدا شب متفاوت فکر کنیم. فروشگاه اینترنتی فی‌چند برای شما در شب یلدا برنامه‌ی ویژه‌ای تدارک دیده است. کافی است در «یلدا شب» فی‌چند که از ۲۹ آذر تا ۱ دی‌ماه جریان دارد، چشم ازفی‌چند

برندارید. تخفیف‌های بی‌نظیری که فی‌چند برای شما در نظر گرفته است همچون خوردن یک انار قرمز و شیرین یا هنداونه‌‌ای با چهره‌ی خندان و لبخندی بامزه، لذت‌بخش است.

medium-46

هر ۵ ساعت ۴ کالای ویژه برای فروش در نظر گرفته شده است که شاید تا به‌امروز چنین تخفیف‌های باورنکردنی را به چشم خود ندیده‌اید. اگر برنامه‌ای برای خرید یک کالای دیجیتال در طولانی‌ترین شب‌های سال دارید، فی‌چند لحظه‌ به لحظه همراه شما است.

تخفیف‌های باورنکردنی، محصولاتی جذاب! از گوشی‌های پرطرفدار سامسونگ و آیفون ۷ اپل گرفته تا انواع محصولات جذاب شیائومی چون اسکوتر و دستبند هوشمند، همه و همه با قیمت‌هایی در دسترس شما است که شاید باور آنها کمی سخت باشد. جالب‌تر اینکه تا ۵۰ درصد تخفیف برای محصولات شیائومی، فقط یکی از جذاب‌ترین شگفتی‌هایی است که فی‌چند در «یلدا شب» برای شما در نظر گفته است.

اما همه چیز تخفیف‌های حیرت‌انگیز فی‌چند نیست، شما می‌توانید تنها با عضویت در خبرنامه‌ی این فروشگاه و ثبت ایمیل خود، شانس برنده شدن یکی از ۱۰ پاور بانک ویژه‌ی فی‌چند را داشته باشید.

علاوه بر این فی‌چند در طولانی‌ترین شب‌های سال، برنامه‌های ویژه‌ای را برای کانال تلگرام خود در نظر گرفته است تا هر کسی به کانال این فروشگاه به آدرس @fichand سر می‌زند، شانس برنده شدن جوایز ویژه را بدون قرعه‌کشی داشته باشد.

با «یلدا شب» فی‌چند از ۲۹ آذر تا ۱ دی‌ماه، شب یلدای دیگری رقم بزنید!

گوشی copy تلبت copy جانبی copy شیائو copy

اخبار مرتبط

ثبت نظر

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

اپلیکیشن یزدنیوز