یزد در جذب سرمایه‌گذاری خارجی یک گام جلوتر است

یزد ـ رئیس بانک مرکزی گفت: استان یزد با ایجاد مرکز خدمات سرمایه گذاری، یک گام در جذب سرمایه گذاران خارجی جلوتر است.
سیف در یزد

به گزارش خبرنگار مهر، ولی الله سیف ظهر امروز در بازدید از مرکز خدمات سرمایه گذاری یزد در ساختمان مالیه قدیم یزد با اشاره به جذابیت و تاریخی بودن مرکز خدمات سرمایه گذاری اظهار داشت: فضای بسیار خوبی برای مذاکره با سرمایه گذاران فراهم شده است.

وی با اشاره به اینکه باید ساز و کار جذب سرمایه گذار در همه استانها فراهم شود، عنوان کرد: یزد در زمینه جذب سرمایه گذاری های خارجی با ایجاد مرکز خدمات سرمایه گذاری یک گام جلوتر است.

سیف با اشاره به فرصت های بسیار خوب سرمایه گذاری در استان یزد بیان کرد: این فرصت ها باید به سرمایه گذاران خارجی معرفی شود و این ساز و کار باید در مرکز خدمات سرمایه گذاری یزد مدنظر قرار گیرد.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان یزد نیز در این بازدید با اشاره به عضویت ۲۰ دستگاه اجرایی استان یزد در این مرکز بیان کرد: با حضور نمایندگان دستگاه های مختلف استان و دست اندرکاران امر سرمایه گذاری، شرایط کار برای سرمایه گذاران تسهیل شده است.

علی نمازی خاطرنشان کرد: با تجمیع همه عوامل مورد نیاز یک سرمایه گذار برای سرمایه گذاری در این مرکز، تلاش شده تا از بروکراسی های اداری کاسته شود و هماهنگی بیشتری در زمینه جذب سرمایه گذاری بین دستگاه ها ایجاد شود.

وی یادآور شد: درخواست‌های سرمایه گذاری در حوزه های مختلف صنعتی، معدنی، گردشگری و … در این مرکز بررسی و با توجه به نیاز استان و میزان حمایت‌هایی که می توان از سرمایه گذار انجام داد، به درخواستها پاسخ داده می شود.

اخبار مرتبط

ثبت نظر

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

اپلیکیشن یزدنیوز