گلایه تماشاگران فولاد یزد از کمیته انضباطی و سعداوی

به گزارش یزدی نیوز تماشاگران فولاد یزد از سخت‌گیری کمیته انضباطی در محرومیت فولاد یزد و همچنین بی‌احترامی نعیم سعداوی به فوتبال یزد گلایه کردند.

 با وجود محرومیت فولاد یزد از حضور تماشاگران در دیدار مقابل همنام خوزستانی خود، تعداد قابل توجهی از فوتبال دوستان یزدی در مسیرهای منتهی به ورزشگاه شهید نصیری یزد تجمع کردند.

در این تجمع تماشاگران یزدی بنرهایی را چاپ کرده بودند که علاوه بر تشکر از حمایت‌های نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس از فولاد یزد، اخبار مرتبط با حاشیه‌های ایجاد شده در دیدار فولاد یزد و راه آهن را با بزرگنمایی و سیاه‌نمایی همراه دانسته بودند.

دهقان از جمله تماشاگران حاضر در این تجمع، پس از پایان بازی فولادی‌ها به خبرنگار تسینم در یزد اظهار داشت: در بازی مقابل راه آهن، تعداد بسیاد کمی از افرادی که ما آنها را تماشاگر نمی‌دانیم، اقدام به بی‌نظمی کردند که موضوع به کمیته انضباطی کشیده شد.

وی افزود: معمولا دیده می‌شود که نظرات کمیته انضباطی بیش از یک هفته به طول می‌انجامد ولی در ارتباط با این موضوع کمیته انضباطی خیلی سریع نظر داد و فولاد یزد را از حضور تماشاگران در بازی مقابل خوزستان محروم کرد.

دهقان این نظر کمیته انضباطی را سخت‌گیرانه و غیرعادلانه توصیف کرد و افزود: ما افرادی که در مسابقات حاشیه درست می‌کنیم را با تیم فولاد مرتبط نمی‌دانیم ضمن اینکه این اقدام در لیگ دسته یک رخ داد و محرومیت هم باید در همان لیگ انجام می‌شد.

یکی دیگر از علاقه‌مندان به فوتبال یزد هم در ارتباط با محرومیت فولاد و همچنین اظهار نظر عجیب مسئولان خوزستان مبنی بر اینکه امکانات فوتبال یزد در شان یک سرمربی نیست، به خبرنگار تسنیم گفت: متاسفانه امروز به دلیل سخت‌گیری کمیته انضباطی برای عدم حضور تماشاگران در بازی مقابل نماینده خوزستان، فولاد یزد شکست خورد.

این تماشاگر فوتبال ادامه داد: پس از پایان بازی یکی از خبرنگاران بیان کرد که نعیم سعداوی امکانات ورزشگاه شهید نصیری یزد را برای مصاحبه در شان یک سرمربی ندانسته و به نظر من این موضوع بی احترامی به فوتبال یزد است.

وی با طرح این سئوال که مگر نعیم سعداوی و دیگر بازیکنان فولاد خوزستان از کجا آمده‌اند که نمی‌دانند محرومیت به چه معنی است، گفت: متاسفانه به جای اینکه تیم‌های قوی به تشویق استانهای محروم بپردازند، با وجود اینکه خودشان هم روزی در محرومیت بوده‌اند، الان به تخریب فوتبال در این استان‌ها روی آورده‌اند که به نظر من اصلا پسندیده نیست.

منبع: تسنیم

اخبار مرتبط

ثبت نظر

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

اپلیکیشن یزدنیوز