گزینه های روی میز برای معرفی فرماندار یا سرپرست فرمانداری بافق

گزینه های روی میز برای معرفی فرماندار یا سرپرست فرمانداری بافق

سردبیر سرویس سیاسی یزدفردا “در پی صدور ابلاغ سید مهدی طلایی فرماندار فعلی بافق به عنوان معاونت استاندارخراسان جنوبی  وفرماندار ویزه طبس بحث بر روی گزینه های مطرح برای جانشینی وی در راس اخبارشبکه های اجتماعی بافق قرار گرفته است .

هرچند که  پس از بحران اخیر محور یزد- بافق و تصمیم به جای استاندار یزد که با درایت تمام  گرفته شد و آغاز عملیات اجرایی   پروژه دو بانده شدن محور یزد- بافق و اتمام و بهره برداری از آن ظرف ۵ماه آینده   کمتر کسی می توانست به حکم مهندس طلایی برای معاونت استانداری خراسان جنوبی فکر کند تا اینکه ظهر امروز خبر حکم طلایی رسانه ای شد و خیلی از افراد را غافلگیر کرد .

عده ای که به سرعت براساس فرضیات و احتمالات تحلیل می کنند، معتقدند که منتخب معاونت سیاسی و استاندار یزد تنها روی گزینه های نماینده بافقی ۵شهرستان دور خواهد زد و این تحلیل را براساس شکر آب شدن رابطه استاندار با نماینده یزد  می دانند و انتخاب گزینه مورد وثوق نماینده بافق را  در نزدیکی استاندار با نماینده ۵ شهرستان موثر می دانند .

این تحلیلها از افرادی نظیر محمد رنجبر رییس شورای شهر و محمد عباسی سخنگوی  شورای شهر ،تشکری معاون  تامین اجتماعی  نام می برند و شاهد مدعای خود فارغ از صحت و سقم موضوع معامله استان با نماینده میبد وتفت برسر  انتخاب محامدی  مدیرکل سیاسی و انتخابات استان می دانند اینکه اینگونه تحلیلها تا چه حد به واقعیت نزدیک است را بای در انتخاب های آتی جستجو کرد .

 اما انچه نباید از آن غافل بود انتخاب از مجموعه فرمانداری بافق است که در این رابطه گزینه هایی چون محمد رضا فتاحی بخشدار مرکزی و  محمد علی طالعی معاون فرماندار بافق جزو گزینه های مطرح برای سرپرستی فرمانداری بافق خواهند بود که با توجه به سابقه حضور در وزارت کشور و همچنین فرصت باقی مانده تا پایان دولت می توانند جزو گزینه های استانداری یزد دانست .

هرچند هر کس که  جانشین طلایی مقدم  در ساختمان فرمانداری بافق شود باید به تمام قول وعده هایی که طلایی داه است وفادار بماند و مردم بافق تمام قول و وعده های طلایی مقدم را قول و وعده های دولت تدبیر امید می دانند و انتظار برآورده شدن تمام موارد هستند .

طلایی مقدم در مدت حضور خود در بافق باعث  همبستگی بین تمام  تاثیر گذاران در آینده بافق شده بود و نمونه این همبستگی را می توان در در عملی شدن خواست مردم در زمانی که دولت از کمترین بودجه برخوردار بود ،دید و اگر چند روز پیش در بافق بودید قطعا حضور حجت الاسلام سلیمانی امام جمعه در پیست موتورسواری و حمایت تمام قد از حرکت های صورت گرفته در بافق را با چشم خود می دیدید و همراهی فرماندار و مدیرعامل سنگ آهن، شهردار ،اعضای شورای شهر و مردم را برای به اهتزاز درآوردن پرچم وفاق بافقی  آنها تحسین می کردید و قطعا رسیدن به این نقطه کاری است کارستان که باید همه برای حفظ آن تلاش کنند . 

تا معارفه طلایی در طبس فرصتی زیادی نمانده و پیش بینی می شود  گزینه دولت تدبیر و امید برای سرپرستی فرمانداری بافق از بین قتاحی و طالعی بزودی معرفی خواهد شد .

حکایت همچنان باقی است!!!

اخبار مرتبط

ثبت نظر

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

اپلیکیشن یزدنیوز