کشتارگاه صنعتی مهریز بهره‌برداری می‌شود

مدیر کشتارگاه صنعتی مهریز گفت: با اقدامات انجام شده و پیشرفت‌های حاصل شده در کار، کشتارگاه صنعتی مهریز تا پایان امسال آماده بهره‌برداری می‌شود.

به گزارش یزدی نیوزمهدی ناصربافقی  در بازدید مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد از مجموعه صنعتی کشتارگاه مهریز با اشاره به هزینه ۳۰۰ میلیارد ریالی که تاکنون در این مجموعه صرف شده است، اظهار داشت: حضور مسؤولان در این مجموعه عامل انگیزه و دلگرمی است.

وی بیان کرد: هر چند مشکلاتی برای ساخت این مجموعه وجود داشت اما با حمایت و کمک برخی مسؤولان و دلگرمی از جانب آنها و با اعتقاد بر اینکه با احداث این کشتارگاه سلامت مردم استان و کشور را در زمینه گوشت تامین می‌کنم، برای احداث این مجموعه بزرگ اقدام کردم.

ناصربافقی عنوان کرد: این مجموعه کشتارگاهی که از کامل‌ترین مجموعه‌های کشتارگاهی کشور به شمار می‌رود، با پیشرفت فیزیکی ۹۰ درصدی در طول انجام یک‌سال کار مواجه است.

مدیر کشتارگاه صنعتی مهریز بیان کرد: با تکمیل فضاهای باقی‌مانده، پیش‌بینی می‌کنم این مجموعه ظرف چند ماه آینده و به احتمال زیاد تا پایان امسال قابل بهره‌برداری باشد.

مدیر اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد نیز در این بازدید اظهار داشت: راه رسیدن به اشتغال پایدار در جامعه، توسعه اهداف کارآفرینی است که تأثیر بسزایی در اشتغال و توانمندسازی متقاضیان جویای کار، فارغ التحصیلان جویای کار دارد.

سید حسین سالاری با تأکید بر نقش و جایگاه تولید در رشد و توسعه کشور و استان یزد گفت: تلاش می‌کنیم موانع پیش روی فعالان اقتصادی استان را با همکاری دیگر مسؤولان برطرف کنیم تا زمینه‌های رشد و توسعه منطقه حاصل شود.

سالاری تصریح کرد: باور داریم بسیاری از واحدهای صنعتی موجود در استان که با کمتر از ظرفیت خود کار می‌کنند، قادر هستند تولیدات خود را افزایش داده و اشتغال بیشتری برای استان ایجاد کنند.

وی تاکید کرد: به همین دلیل در بازدید از واحدها مشکلات آنها را شناسایی و برای رفع آنها اقدام می‌کنیم.

منبع: فارس
 

 

اخبار مرتبط

ثبت نظر

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

اپلیکیشن یزدنیوز