کاهش تعدادواحدهای آلاینده در استان یزد با تدبیر دولت یازدهم/ عزم دولت برای جلوگیری از رانت خواری

استاندار یزد گفت: شمار واحدهای آلاینده استان یزد در گذشته ۳۶۰ واحد بوده که در حال حاضر این تعداد به ۲۸۸ واحد کاهش پیدا کرده است.
کاهش تعدادواحدهای آلاینده در استان یزد با تدبیر دولت یازدهم/ عزم دولت برای جلوگیری از رانت خواری

به گزارش یزدی نیوز به نقل از  خبرنگار مهر، سید محمد میرمحمدی در نشست شورای برنامه ریزی استان یزد اظهار کرد: مسئله آلودگی هوا در یزد از حساسیت بالایی برخوردار بوده و اقدامات خوبی در این خصوص انجام شده است.

 
میرمحمدی بر لزوم آینده نگری در خصوص مسائل مربوط به محیط زیست تاکید کرد و افزود: کارهای خلافی که در گذشته تصویب شده است نباید امروز مورد تایید قرار گیرد و اجرایی شود.
 
وی با تاکید بر اینکه نباید زیر بار کارهای خلاف برویم، گفت: با این اقدام راه خلاف بسته می شود و دیگر مدیران درس عبرت می گیرند که کار خلاف قانون انجام ندهند.
 
میرمحمدی از محیط زیست به عنوان یکی از اصلی ترین مسائل توسعه ای این استان نام برد و ادامه داد: با اقدامات صورت گرفته تعداد واحدهای آلاینده استان یزد از ۳۶۰ واحد به ۲۸۸ واحد کاهش یافته است.
 
وی از تجهیز واحدهای آجرپزی به فیلتر و بهره مندی از گاز به منظور جلوگیری از آلودگی هوا خبر داد و افزود: فضای استان یزد در این کریدور مطلوب است.
 
استاندار یزد از برخورد جدی با پدیده رانت خواری خبر داد و بیان کرد: بسیار ناپسند است که مدیران استانی با تصمیمات خود زمینه رانت را ایجاد کنند.

اخبار مرتبط

ثبت نظر

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

اپلیکیشن یزدنیوز