پیشگامان، قهرمان مسابقات دوچرخه سواری کارگران

مسابقات دوچرخه سواری قهرمانی کارگران کشور با قهرمانی تیم یزد به کار خود پایان داد.
پیشگامان، قهرمان مسابقات دوچرخه سواری کارگران

به گزارش یزدی نیوز به نقل از گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی پیشگامان، مسابقات قهرمانی کارگران کشور که از دیروز به میزبانی استان یزد آغاز شده بود امروز با مشخص شدن تیم ها و نفرات برتر به کار خود پایان داد. این مسابقات در رده های سنی ۲۰ تا ۲۹ ، ۳۰ تا ۳۹ و ۴۰ به بالا  و ماده های ۴۰۰۰ متر انفرادی، دور حذفی و استقامت جاده برگزار گردید. صبح امروز طی مراسمی که با حضور دکتر امیر حسینی سرپرست فدراسیون ورزش کارگری کشور، دکتر ریاحی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس هیئت دوچرخه سواری استان یزد، ابوالفضل کارگر معاون ورزش و جوانان استان یزد،مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی پیشگامان کویر یزد، جمال تقی نژاد رئیس هیئت ورزش کارگری استان یزد، اعضای هیئت امنا مجموعه ورزشی کارگران و جمعی دیگر از مسئولین استان برگزار شد از مقام آوران مسابقات روز نخست تجلیل و جوایز و مدالهای خود را دریافت نمودند.

در ادامه مسابقات در ماده استقامت آغاز گردید.
بیش از ۵۰ دوچرخه سوار که از ۱۴ استان حضور داشتند رقابتی نفس گیر به مسافت ۸۰ کیلومتر داشتند و در پایان نتایج زیر حاصل شد.

ماده استقامت جاده
رده سنی ۲۰ تا ۲۹ سال
حمید بیک خورمیزی- یزد –   اول
حامد رحمتی  – تهران    –    دوم
علی متقیان  – خراسان رضوی –  سوم

رده سنی ۳۰ تا ۳۹ سال  
محمد رجبلو-  یزد-  اول
سید میلاد محمد سید قالیچی –تهران-  دوم
سید معزالدین سید رضایی –  یزد-  سوم

رده سنی ۴۰ به بالا
وحید دهقان زاده بافقی-  یزد –  اول
سید مهدی میرباقری- یزد-  دوم
محمدرضا الماسی – البرز-  سوم

به این ترتیب و پس از پایان مسابقات امتیازات تیمها محاسبه و تیم پیشگامان کویر یزد با ۸۷ امتیاز ، استان تهران با ۵۳ امتیاز و استان خراسان رضوی با ۴۰ امتیاز موفق شدند مقام های اول تا سوم را بدست آورند و تیمهای استان البرز با ۳۱ امتیاز و استان کرمان با ۱۸ امتیاز به مقامهای چهارمی و پنجمی بسنده کردند. 
 
گفتنی است این مسابقات با همکاری فدراسیون ورزش کارگری، هیئت دوچرخه سواری استان یزد، باشگاه فرهنگی ورزشی پیشگامان کویر یزد وهیئت ورزش کارگری استان یزد به مدت روز در شهرک کوثر و جاده خضر آباد برگزار گردید.

اخبار مرتبط

ثبت نظر

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

اپلیکیشن یزدنیوز