پیام نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد به مناسبت سیزدهم آبان ماه روز ملی مبارزه با استکبار جهانی

پیام نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد به مناسبت سیزدهم آبان ماه روز ملی مبارزه با استکبار جهانی

اصل انقلاب اسلامی بر پایه مبارزه با ظلم و ظالمان و نبرد با مستکبرین عالم و حمایت از محرومان و مظلومان و مستضعفین دنیا بنا نهاده شده است و این اصل از زمان پیامبر بزرگوار اسلام آغازشده و در زمان ائمه معصومین به صورتهای مختلف تبلور یافته تا در این زمان که توسط حضرت امام خمینی(ره) و با شروع انقلاب اسلامی شکل جدیدی به خود گرفته است.

آرمان امام نبرد با ظالمان و ستمگران بوده است و حضرتش در این راه چه مرارتها و سختی ها را تحمل نمود. تبعید ایشان به ترکیه که در این روز سالگرد آن را گرامی می داریم تا اقامت در عراق و سپس حرکت به سمت فرانسه و ماجراهای انقلاب همه و همه در گرو ستیز با ناحق و دنیا پرستان بود.

این مبارزات البته بسی سخت و جان فرسا است و چه بسیار خونهایی که درپس این نبرد بر زمین ریخته و جانهای بسیاری فدا شده است. نمونه بارز آن جنگ تحمیلی است که هدف این نبرد، دفاع از حق و حقیقت و ستیزه با استکبار و زیاده خواهی و خودخواهی است .

هدف استکبار امروزه محو اسلام ناب محمدی و جایگزینی اسلام امریکایی و القاء فرهنگ بی دینی و بی ایمانی است. هدف استکبار، دین را در مساجد حبس کردن و به نام آزادی، فرهنگ برهنگی، بی بندو باری، لااُبالی گری، و در یک کلام القاء بی هویتی است.

بنابراین در سالروز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا و روز دانش آموزکه نشانگر بینش و بصیرت دانش آموزان در مبارزه با بی عدالتی و حمایت از اسلام ناب محمدی است باید این مطلب به درستی تبیین شود که تا ظلم و نابرابریست مبارزه هم وجود دارد و تا مبارزه هست جان فشانی در راه حق و حقیقت هم استمرار خواهد داشت.

اینجانب توقع دارد معلمین عزیز، نوباوگان و نوجوانان و دانش آموزان ما را با هویت بخشی، آشنا نمایند و گوشزد نمایند که بقای شیعه در مبارزه با بی خدایان و دنیا پرستان است از مردم عزیز استان هم انتظار دارد در مراسمی که به همین مناسبت برگزار می شود شرکت فعالانه نمایند. 

«سایه مقام معظم رهبری مستدام باد»

ومن الله التوفیقمحمد رضا ناصرینماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد

ثبت نظر

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

اپلیکیشن یزدنیوز