پژوهش‌های علمی در حوزه گزینش‌های اداری حمایت می‌شوند

یزد ـ دبیر هیئت عالی گزینش کشور گفت: پژوهش‌ها و پایان‌نامه‌هایی که با موضوع گزینش تهیه می‌شود، مورد حمایت قرار خواهد گرفت.
پژوهش‌های علمی در حوزه گزینش‌های اداری حمایت می‌شوند

به گزارش خبرنگار مهر، اسدالله وطنی ظهر امروز در نشست هم‌اندیشی مدیران، اعضا و رابطان هسته‌های گزینش دستگاه‌های مختلف استان یزد در تالار اندیشه استانداری اظهار داشت: کار در حوزه گزینش نیازمند انجام تحقیقات و پژوهش‌هایی است که در صورت انجام کار پژوهشی یا تهیه پایان نامه در مقطع دکترا، حمایت‌های لازم صورت خواهد گرفت.

وی با اشاره به آیین نامه ها و مقرراتی که در زمینه گزینش وجود دارد، عنوان کرد: در آیین نامه ها بازنگری هایی صورت گرفته و تلاش شده مفاد آن به روز رسانی شود.

وطنی تصریح کرد: علاوه بر این آیین نامه ها و مقررات، دین اسلام و ائمه معصومین (ع) نیز سفارش‌هایی در این زمینه دارند که می تواند به عنوان یک مرجع مورد استفاده قرار گیرد.

وی، از نهج البلاغه به عنوان یک منشور کامل برای افرادی که قصد خدمتگزاری به مردم دارند، یاد کرد و افزود: نامه های حضرت علی (ع) به والیان و فرمانداران به ویژه نامه ایشان به مالک اشتر، دستورالعمل کاملی در زمینه گزینش در دستگاه‌ها است.

وطنی ادامه داد: برخی گزینه‌ها نظیر امانتداری افراد باید به عنوان یک شاخصه مهم مدنظر قرار گیرد و مسائل مهم در حوزه گزینش در سطح استان مورد پیگیری قرار خواهد گرفت.

اخبار مرتبط

ثبت نظر

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

اپلیکیشن یزدنیوز