وجود ۲۸۸ واحدآلاینده در یزد/برخورد جدی با رانت خواری

یزد – استاندار یزد گفت: شمار واحدهای آلاینده استان یزد در گذشته ۳۶۰ واحد بوده که در حال حاضر این تعداد به ۲۸۸ واحد کاهش پیدا کرده است.
وجود ۲۸۸ واحدآلاینده در یزد/برخورد جدی با رانت خواری

به گزارش خبرنگار مهر، سید محمد میرمحمدی ظهر شنبه در نشست شورای برنامه ریزی استان یزد اظهار کرد: مسئله آلودگی هوا در یزد از حساسیت بالایی برخوردار بوده و اقدامات خوبی در این خصوص انجام شده است.

میرمحمدی بر لزوم آینده نگری در خصوص مسائل مربوط به محیط زیست تاکید کرد و افزود: کارهای خلافی که در گذشته تصویب شده است نباید امروز مورد تایید قرار گیرد و اجرایی شود.

وی با تاکید بر اینکه نباید زیر بار کارهای خلاف برویم، گفت: با این اقدام راه خلاف بسته می شود و دیگر مدیران درس عبرت می گیرند که کار خلاف قانون انجام ندهند.

میرمحمدی از محیط زیست به عنوان یکی از اصلی ترین مسائل توسعه ای این استان نام برد و ادامه داد: با اقدامات صورت گرفته تعداد واحدهای آلاینده استان یزد از ۳۶۰ واحد به ۲۸۸ واحد کاهش یافته است.

وی از تجهیز واحدهای آجرپزی به فیلتر و بهره مندی از گاز به منظور جلوگیری از آلودگی هوا خبر داد و افزود: فضای استان یزد در این کریدور مطلوب است.

استاندار یزد از برخورد جدی با پدیده رانت خواری خبر داد و بیان کرد: بسیار ناپسند است که مدیران استانی با تصمیمات خود زمینه رانت را ایجاد کنند.

اخبار مرتبط

ثبت نظر

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

اپلیکیشن یزدنیوز