همراهی دستگاههای اجرایی برای بهره‌مندی زائران از فیض زیارت اربعین

یزد ـ مدیرکل تبلیغات اسلامی استان یزد بر لزوم خدمت‌رسانی مناسب به زائران اربعین تأکید کرد و گفت: شرایط به ‌گونه‌ای فراهم شود که زائران بتوانند از معنویت این زیارت نهایت استفاده را ببرند.
همراهی دستگاههای اجرایی برای بهره‌مندی زائران از فیض زیارت اربعین

حجت‌الاسلام محمدشریف حسینی کوهستانی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به استقبال گسترده مردم از راهپیمایی اربعین حسینی اظهار داشت: تاکنون تنها از استان یزد بالغ ‌بر ۲۵  هزار نفر در این راهپیمایی و حماسه عظیم ثبت‌نام کرده‌اند.

وی در مورد اقدامات انجام شده برای برگزاری مراسم هرچه باشکوهتر اربعین بیان کرد: ستادی با عنوان ستاد اربعین در استان تشکیل شد که اداره کل تبلیغات اسلامی استان نیز به‌عنوان یکی از اعضای در این ستاد در جلسات حضور یافت و مسئولیت های محول شده را به انجام رساند.

حسینی کوهستانی اضافه کرد: علاوه بر پیگیری و انجام امور محوله به این اداره کل توسط ستاد اربعین جلساتی نیز با هیئت‌های مذهبی استان، مسئولان هیئت رزمندگان اسلام در استان، ستاد بازسازی عتبات عالیات و سازمان حج و زیارت استان به منظور حضور پرشور مردم استان در این حماسه عظیم برگزار و تصمیمات لازم اتخاذ و پیگیری شد.

وی با اشاره به نقش دستگاه‌های استان برای برگزاری هر باشکوه‌تر این حماسه و حضور پرشور مردم در آن گفت: از آنجا که زیارت اربعین یکی از شعائر الهی است، برای احیاء و اجرای آن‌ همه دستگاه‌ها به ‌ویژه دستگاه‌های مسئول باید همراهی همکاری جدی با یکدیگر داشته باشند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان یزد بر لزوم خدمت‌رسانی مناسب به زائران اربعین حسینی تأکید کرد و اظهار داشت: باید شرایط به‌ گونه‌ای فراهم شود که زائران بتوانند از معنویت این زیارت نهایت بهره مندی را داشته باشند.

اخبار مرتبط

ثبت نظر

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

اپلیکیشن یزدنیوز