نیاز به تدابیر جدی برای رونق انتخابات در یزد

یزد ـ نماینده اصلاح طلبان یزد گفت: برای رونق انتخابات باید تدبیری جدی اندیشیده شود و برای فعالیت در این زمینه نیاز به فضای بازتر سیاسی است.
مصطفی قاسمی، اصلاح طلبان یزد

به گزارش خبرنگار مهر، مصطفی قاسمی ظهر امروز در نشست نمایندگان احزاب و تشکل‌های استان یزد با قائم مقام وزیر کشور در استانداری یزد اظهار داشت: باید مناظره ها و همایش ها با حضور اندیشمندان و سیاسیون در یزد به شکل گسترده تری برگزار شود اما لازم است فضای بازتر سیاسی در استان حاکم شود.

وی بیان کرد: احزاب و تشکل‌ها باید برای باشکوه برگزار شدن انتخابات فعالیت های جدی تری انجام دهند و باید برای رونق انتخابات تدبیری جدی اندیشیده شود.

قاسمی با اشاره به وقایع سال ۸۸ بیان کرد: ما فتنه را قبول داریم و معتقدیم بی‌قانونی فتنه و نقض کننده قانون فتنه گر است، تصریح کرد: باید با افرادی که قانون را نقض کردند یکسان برخورد شود و ما این دوگانگی را نمی پذیریم زیرا فتنه گر از دیدگاه فرد دیگری است.

نماینده اصلاح طلبان استان یزد عنوان کرد: در آستانه انتخابات باید آسیب هایی که می تواند موجب کاهش مشارکت مردم باشد، شناسایی و بررسی و برای رفع آنها اقدام شود.

نماینده اقلیت های زرتشتی استان یزد نیز در این نشست اظهار داشت: رابطه ما با مردم یزد همواره یک رابطه مسالمت آمیز بوده و زرتشتی ها نیز مانند مردم یزد در همه انتخابات‌ها حضور پرشکوهی داشته اند و از این پس نیز روال به همین شکل خواهد بود.

سهراب فیروزفر ادامه داد: ما در انتخابات موضع خاصی نداریم زیرا همه دولت‌ها هرگاه مشکلی برای ما ایجاد شده، در صدد رفع آن بوده اند.

اخبار مرتبط

ثبت نظر

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

اپلیکیشن یزدنیوز