نماینده مجلس:۱۳ آبان نماد ایستادگی در برابر استکبارجهانی است

یزد – ایرنا – نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی گفت: روز ۱۳ آبان نماد ایستادگی دانش آموزان در برابر استکبار جهانی است و باید نسل جوان پیشگام پاسداری از ارزش‌های انقلاب اسلامی باشند.

به گزارش روز سه شنبه دفتر نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی ، سید ابوالفضل موسوی بیوکی در آستانه ۱۳ آبان با صدور پپامی آورده است: بی گمان دانش آموزان آگاه و رشید ما در مبارزه با استکبار همواره نقشی فعال و فراموش ناشدنی ایفا کرده اند.
وی ادامه داد: این عزیزان بودند که در ۱۳ آبان ۱۳۵۷ از آیینه احساس و شعور مردم انقلابی و مسلمان ایران غبار برگرفتند و هویت مسلمانی، خوداتکایی و مبارزه با استکبار را به همگان آموختند.
نماینده مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: امروز دانش آموزان آگاه و عزیز استان یزد می توانند با حضور در راهپیمایی این روز بزرگ برای مبارزه با استکبار و جاری ساختن روحیۀ حق طلبی، نقشی فعال و ارزشمند ایفا کنند و با الگو قرار دادن ۱۳ آبان ۱۳۵۷ که آیینه احساس و شعور دانش آموزان و دانشجویان انقلابی و متدین بود، در حفظ ارزشها و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران گام بردارند.
موسوی بیوکی گفت: ما مسئولان استان در روز سیزدهم آبان ماه روز دانش آموزان دوشادوش دانش آموزان و مردم عزیز این دیار در راهپیمایی این روز فراموش نشدنی شرکت می کنیم.
وی ادامه داده : همه با هم و یک صدا با حضور در ۱۳ آبان روحیه ایستادگی در برابر ظلم را به نمایش می گذاریم و بر این باوریم که شما نوجوانان دانش دوست و حق طلب چون گذشته از پیشگامان پای بندی به ارزش های انقلاب و پاسداری از خون شهدای گرانقدر می باشید.
نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی در خاتمه ضمن دعوت از معلمان و دانش آموزان برای حضور در راهپیمایی سیزدهم آبان ماه افزوده است : با هدف زنده نگهداشتن باور ارزش‌های دفاع مقدس و انقلاب اسلامی سربندهای مزین به نام ائمه اطهار (ع) را مهر پیشانی کرده و برای خلق شکوهی دیگر در تاریخ ایران پیش‌قدم شوند.
راهپیمایی ۱۳ آبان در ۶۰ محل در استان یزد برگزار می شود.
۷۵۳۶/۵۰۵۴ دریافت کننده:کاظم سبحان زاده**انتشار:بهنام احمدی *
irnayazdd@

انتهای پیام /*

منبع

اخبار مرتبط

ثبت نظر

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

code

محبوبترین اخبار هفته گذشته

  • No posts liked yet.