نقش هیئت‌های مذهبی در تحقق اسلام ناب محمدی(ص) غیرقابل انکار است

یزد ـ فرمانده سپاه الغدیر استان یزد، نقش هیئت‌های مذهبی در تحقق اسلام ناب محمدی (ص) و زمینه سازی برای فراگیر شدن تمدن اسلامی غیرقابل انکار دانست.
نقش هیئت‌های مذهبی در تحقق اسلام ناب محمدی(ص) غیرقابل انکار است

به گزارش خبرنگار مهر، سردار اکبر فتوحی دوشنبه شب در گردهمایی بزرگ شعرای آیینی، مداحان و هیئات مذهبی استان یزد در حسینیه ثارالله اظهار داشت: نقش هیئات مذهبی در همه دوره های تاریخی در زمینه تحقق اسلام ناب محمدی (ص) بسیار اثرگذار بوده و انقلاب ما از همین تشکل‌های مذهبی و دینی پا گرفت و ریشه دواند.

وی عنوان کرد: نقش هیئات مذهبی و مداحان اکنون نیز بسیار حائز اهمیت است و با توجه به اینکه کشور ما در شرایط متفاوتی نسبت به قبل قرار گرفته، نقش هیئات در مقابل دشمنان انقلاب و اسلام، نفوذی ها و … بسیار حائز اهمیت است.

سردار فتوحی تصریح کرد: هیئات مذهبی ما با برگزاری برنامه های باشکوه و ترویج فرهنگ عاشورا و پیام استکبارستیزی این واقعه عظیم، به دشمنان به ویژه نفوذی ها می گویند که راه ما راه امام حسین (ع) است و در این راه کوتاه آمدن از اهداف و آرمان‌های انقلابی معنا ندارد.

وی ادامه داد: مردم ما با حضور در هیئات مذهبی و برگزاری مراسم های عزاداری نشان دادند که ملت ایران همواره در مسیر ولایت است و امروز نیز دشمن نمی تواند بین مردم و ولایت فاصله بیاندازد.

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد با بیان اینکه روحیه انقلابی باید در مردم ما حفظ شود زیرا این روحیه سبب استمرار انقلاب اسلامی است، بیان کرد: روحیه انقلابی با دست دادن با دشمنان و همنشینی با کفار به ویژه آمریکا سازگار نیست زیرا هدف انقلاب ما استکبارستیزی است.

به گزارش مهر، در این مراسم هیئات‌ مذهبی استان یزد، شعرای آیینی و مداحان به اجرای مداحی و برگزاری مراسم عزاداری پرداختند.

اخبار مرتبط

ثبت نظر

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

اپلیکیشن یزدنیوز