نشست مشترک سرپرست فرمانداری بافق با سرپرست صندوق کارآفرین امید استان یزد

نشست مشترک سرپرست فرمانداری بافق با سرپرست صندوق کارآفرین امید استان یزد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق؛ نشست مشترک زاده رحمانی سرپرست فرمانداری بافق با محمد امامی سرپرست صندوق کارآفرین امید استان یزد برگزار شد.

سرپرست فرمانداری بافق در این نشست با اشاره به افزایش کیفیت ارائه خدمات در صندوق، از صندوق کارآفرینی امید بعنوان نهادی اثرگذار در بحث حمایت از کسب و کارهای خرد و کوچک یاد کرد.

محمد زاده رحمانی با توجه به سیاست دولت به ایجاد اشتغال، ایجاد شغل باتوجه به پتانسیل های شهرستان در حمایت از توسعه روستاها، پرداخت تسهیلات ارزان قیمت، ضمانت آسان،‌ دوره باز پرداخت طولانی مدت و … برای اشتغال پایدار در روستاها را خواستار شد.

سرپرست صندوق کارآفرین امید استان یزد یکی از نشانه های کارآمدی این صندوق را زمینه سازی برای گسترش اشتغال عنوان کرد و گفت: برای رونق کسب و کار و توسعه اشتغال پایدار دولت تدبیر و امید اقدامات گسترده ای را شروع کرده است.

محمد امامی در ادامه از آمادگی این صندوق برای پرداخت تسهیلات ارزان قیمت ویژه شهرستان بافق خبر داد و افزود: برای رونق اشتغال پایدار در شهرستان بافق بویژه روستای این شهرستان آمادگی افزایش تسهیلات و کمک به رونق سرمایه گذاری و سپرده گذاری در این صندوق هستیم.

حمایت از تولید کنندگان، کارگاههای خرد و کوچک و حمایت از طرح های زود بازده از جمله مواردی بود که سرپرست صندوق کارآفرین امید استان قول مساعدت و همکاری داد.

مسئول صندوق کارآفرینی امید بافق در این نشست در رابطه با عملکرد شش ماهه صندوق کارآفرینی امید بافق، اظهار کرد: در شش ماهه نخست سال جاری ۳۶ مورد تسهیلات اشتغالزایی به مبلغ هفت میلیارد و ۹۳۰ میلیون ریال توسط صندوق کارآفرینی امید شهرستان پرداخت شده است.

وحید هاشم پور افزود: پرداخت این میزان تسهیلات توسط صندوق کارآفرینی امید شهرستان بافق موجب کسب رتبه دوم استان شده است.

مسئول صندوق کارآفرینی امید بافق با اشاره به اینکه طی ۸ ماهه اول سال جاری ۱۲۳ مورد افتتاح حساب سپرده گذاری در این صدوق بوده است، اعلام کرد: میزان سپرده گذاری تا کنون بیش از ۵ میلیارد و ۷۷۰ میلیون ریال می باشد که می طلبد با همکاری شهرستان گام های موثرتری برداشته شود.

وی انتظار وصول از وام های پرداختی صندوق کارآفرین امید شهرستان بافق را بیش از ۹۸ میلیارد و ۶۱۰ میلیون ریال عنوان کرد و گفت: با توجه به اینکه این صندوق طی شش ماه اول سال ۴۳۰ میلیون ریال نسبت به مشابه قبل بیشتر وصول کرده است این شهرستان در باب مطالبات بانکی رتبه اول استان را دارد.

ثبت نظر

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

اپلیکیشن یزدنیوز