مهابادی: داور همه صحنه‌ها را برعکس می‌دید/ بازیکنان جوان نساجی بسیار پرتلاش ظاهر شدند

سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک گفت: متأسفانه داور تصمیمات اشتباه زیادی در زمین داشت و تمرکز بازیکنان ما را به هم ریخت.

داود مهابادی

داود مهابادی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در خصوص تساوی یک – یک دو تیم آلومینیوم اراک و نساجی مازندران اظهار داشت: روز بازی هوای بسیار سرد بود، ضمن اینکه با غیبت چند بازیکن اصلی حریف یک حالت روحی و روانی مبارزه جویانه در بازیکنان جوان این تیم به وجود آمده بود. بازیکنان جوان نساجی بسیار پر تلاش ظاهر شدند و دوندگی زیادی در زمین داشتند. نزدیک به ۸۰ دقیقه سوار بازی بودیم و موقعیت‌های زیادی را هم خلق کردیم اما در زدن ضربه آخر دقت لازم را نداشتیم.

وی با بیان اینکه نساجی در ضد حمله‌ها خطرناک ظاهر شد، عنوان کرد: روند بازی به نوعی بود که می‌توانستیم به راحتی برنده دیدار شویم اما اتفاقاتی افتاد که باعث شد تمرکزمان را از دست دهیم و به نوعی داور با نوع قضاوت خود روی اعصاب دو تیم رفت. داور بازی همه صحنه‌ها را برعکس می‌دید، اوت را کرنر می‌دید، کرنر را اوت. در چند صحنه خیلی تصمیمات اشتباهی به ضرر ما گرفت. در صحنه‌ای که داور گل دوم ما را مردود اعلام کرد بازیکن ما توپ را در عرض پاس داد و اصلاً نمی‌توانست آفساید باشد اما کمک داور به اشتباه آفساید گرفت.

مهابادی گفت: در صحنه‌ای دیگر توپ در اختیار بازیکن ما بود و مدافع حریف پشت بازیکن ما مانده بود، دفاع حریف دست بازیکن ما را گرفت و خطای صددرصد پنالتی را داور شبیه‌سازی بازیکن ما تشخیص داد و به او کارت زرد نشان داد. همه استادیوم دیدند که پنالتی شد ولی داور ندید. علاوه بر این‌ها نوع برخورد داور در زمین و تصمیماتش بازی را به هم ریخت. دو امتیاز را به راحتی از دست دادیم و متأسفانه در روزی که شایسته پیروزی بودیم، مساوی کردیم.

انتهای پیام/ 

اپلیکیشن یزدنیوز