معاون استاندار یزد: مهلت مبادله موافقت نامه دستگاه های اجرای تا هفته آینده است

یزد – ایرنا – معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد مهلت مبادله موافقت نامه دستگاه های اجرایی استان را تا هفته آینده اعلام کرد و بر شتاب بخشی دستگاه های اجرایی استان به عملیات مبادله موافقت نامه تاکید کرد.

به گزارش ایرنا، سیدمحمد رضا سیدحسینی عصر سه شنبه درهمایش معرفی اسناد خزانه اسلامی در جمع مدیران، معاونان و کارشناسان مالی دستگاه های اجرایی استان بر استفاده از اسناد خزانه اسلامی برای جبران کسری اعتبارات عمرانی تاکید کرد.
وی اظهار امیدواری کرد با استفاده از اسناد خزانه اسلامی مشکل تامین اعتبارات و کسری منابع استانی برای تکمیل و بهره برداری از طرح ها تا حدودی رفع شود.
سیدحسینی با بیان زمان کم باقی مانده تا پایان سال از دستگاه های اجرایی استان خواست مطالبات خود را اعلام و از این فرصت قانونی برای رفع مشکلات این بخش استفاده کنند.
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان یزد نیز با قدردانی از حضور مدیران، مسئولان و شرکت کنندگان در این همایش کمبود منابع مالی در شش ماهه اول سال و پرداخت یکجا در روزهای پایانی سال را از مشکلات فراروی نظام مالی و بودجه ای عنوان کرد.
علی نمازی گفت: کمبود منابع در ۶ ماهه اول سال به خصوص در اعتبار تملک دارایی های سرمایه ای و وجود منابع و بعضا وفور منابع در پایان سال از مشکلاتی است که فعالیت های عمرانی را با مشکل مواجه و امکان جذب اعتبارات را نیز دشوار می کند.
وی اجرایی شدن استفاده از اسناد خزانه اسلامی را گامی اساسی برای حل مشکلات تامین اعتبار طرح ها دانست.
همایش معرفی اسناد خزانه اسلامی به مدت یک روز با حضور مسئولان وزارت اقتصاد ، مدیران، ذیحسابان وکارشناسان مالی دستگاه های اجرایی استان یزد به میزبانی اداره کل امور اقتصادی و دارایی این استان برگزار شد.
۱۹۶۸/ ۶۰۱۴/ خبرنگار: محمودرضا رحمانی** انتشاردهنده: کاظم شاملو*
@irnayazdd

انتهای پیام /*

منبع

اخبار مرتبط

ثبت نظر

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

اپلیکیشن یزدنیوز