قانون حمایت از آمران بهترین ضمانت برای این فریضه الهی است

یزد – ایرنا – مدیرکل نظارت و بازرسی ستاد امر به معروف ونهی از منکر کشور گفت: قانون حمایت از آمران به معروف و ساختار ستاد های استانی بهترین ضمانت برای اجرای تصمیم ها و تحقق این فریضه الهی است.

به گزارش روز سه شنبه روابط عمومی ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر یزد ، حجت الاسلام محمدحسین توانایی در نشست شورای معاونان ستاد امر به معروف این استان افزود: ستاد امر به معروف ونهی از منکر در استانها از معدود ستاد ها و تشکل های فعال در استان ها است که برمبنای قانون تشکیل شده وحضور مسئولان ارشد استانی درآن بهترین ضمانت اجرایی بعد از قانون برای قوام در تصمیم گیری ها واجرای مصوبات است.
وی به نقش طلایه داران و شوراهای امر به معروف از جمله شورای اصناف به عنوان بازوهای اجرایی ونظارتی اشاره و ابراز امیدواری کرد موضوع نظارت درحوزه های مختلف از طریق این گروه ها پیگیری شود.
دبیر ستاد امر به معروف ونهی ازمنکر استان یزد هم با ارائه گزارشی از فعالیت استان به تشکیل دوره های آموزشی برای ۱۳۰نفر از۵۳ اتحادیه صنفی مرکز استان در ۲ماهه اخیر و آمادگی شوراهای هیئات مذهبی برای برگزاری دوره های آموزشی درشش ماهه دوم سال اشاره کرد .
حجت الاسلام محمد فخرالدینی به تشکیل و سازماندهی گروه های طلایه داران در تمام شهرستان ها از جمله ۳۹گروه در مرکز استان و برگزاری کلاس های آموزشی دراین حوزه درسال جاری اشاره نمود.
حجت الاسلام توانایی که به دعوت مدیریت نهادهای مقام معظم رهبری دردانشگاه ها ودفتر فرهنگ دانشگاه آزاد اسلامی یزد برای حضور در ۲ دوره آموزشی به یزد سفر کرده بود در جلسه شورای معاونان ستاد امربه معروف ونهی از منکر استان نیز حضور یافت.
۷۵۳۶/۵۰۵۴ دریافت کننده:کاظم سبحان زاده**انتشار: بهنام احمدی *
irnayazdd@

انتهای پیام /*

منبع

اخبار مرتبط

ثبت نظر

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

اپلیکیشن یزدنیوز