فیفا درباره بازی ایران ـ کره جنوبی ‌سئوال‌های متعددی از فدارسیون کرد/‌لغو دیدار تدارکاتی ایران و تایلند قطعی نیست

رئیس فدراسیون فوتبال ایران با اشاره به اینکه بازی با تایلند هنوز به صورت رسمی لغو نشده، گفت: سرمربی تیم ملی در کشور تایلند حضور دارد و به بررسی امکان برگزاری این دیدار می‌پردازد.
نشست خبری مهدی تاج رئیس سازمان لیگ برتر

مهدی تاج در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در یزد در ارتباط با بازی‌های تدارکاتی تیم ملی فوتبال ایران، اظهار داشت: بازی‌های تدارکاتی به پیشنهاد سرمربی و با توجه به بررسی‌هایی که وی انجام می‌دهد، صورت می‌گیرد و این طور نیست که هر تیم قدرتمندی برای بازی تدارکاتی انتخاب شود.

وی خاطرنشان کرد: از جمله مواردی که در بازی‌های دوستانه توسط سرمربی مد نظر قرار می‌گیرد، بحث تاکتیک و تکنیک تیم مقابل است که به تیم‌های حریف ایران در جام ملت‌های آسیا و مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه نزدیک باشد، وضعیت آب و هوایی کشور مقابل هم در تصمیم‌ سرمربی نقش مهمی دارد.

رئیس فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران در ارتباط با وضعیت بازی ایران و تایلند اظهار داشت: هنوز تایلند به صورت قطعی بیان نکرده که بازی را لغو کرده و مسابقه نمی‌کند.

تاج ادامه داد: امروز کارلوس کی‌روش همچنان در کشور تایلند است که بررسی لازم را انجام دهد تا ببیند آیا امکان انجام این بازی وجود دارد یا به صورت قطعی لغو می‌شود.

وی در ارتباط با تلاش‌های عربستان برای به حاشیه کشاندن فوتبال ایران در ارتباط با دیدار ایران و کره‌جنوبی گفت: فیفا در این مورد از ما سئوالهای متعددی انجام داده و ما باید رسما جواب آنها را بدهیم ولی نگرانی نداریم و احساسمان این است که همه (مردم، مسئولان و بازیکنان) در آن روز پیروز شدند.

انتهای پیام/

ثبت نظر

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

اپلیکیشن یزدنیوز