فولاد خوزستان بر فولاد یزد غلبه کرد

تیم فوتبال فولاد یزد در استادیوم بدون تماشاگر شهید نصیری یزد ۲ بر یک از تیم فولاد خوزستان شکست خورد.

به گزارش یزدی نیوزاین مسابقه در چارچوب مرحله یک شانزدهم نهایی رقابت های فوتبال قهرمانی جام حذفی باشگاه های کشور در استادیوم بدون تماشاگر شهید نصیری یزد برگزار شد.

در این مسابقه که در اکثر مواقع بازی، توپ و میدان در اختیار بازیکنان فولاد یزد بود در نیمه اول در دقیقه پنج اسماعیل شریفات برای فولاد خوزستان و در دقیقه ۳۲ رضا نبی زاده برای فولاد یزد گلزنی کردند.

در نیمه دوم حملات فولاد یزد روی دروازه تیم مهمان افزایش یافت و موقعیت های زیادی برای گلزنی پیش آمد که تمامی این فرصت ها یکی پس از دیگری به هدر رفت .

بر خلاف جهت مسابقه در وقت های اضافه در دقیقه ۱۱۳ داور بازی یک ضربه پنالتی به نفع فولاد خوزستان اعلام کرد که ساسان انصاری موفق به گشودن دروازه فولاد یزد شد.

در دقیقه ۱۱۷ این دیدار تیم فولاد یزد به گل رسید اما داور خط نگهدار دوم این دیدار آن را آفساید اعلام کرد تا در پایان تیم مهمان با نتیجه ۲ بر یک بر میزبان غلبه کند و حریف نفت و گاز گچساران در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی کشور شود.

این مسابقه را احمد صالحی، سعید قاسمی و امیر رضا آشور ماهانی قضاوت کردند و نماینده فدراسیون فوتبال نیز جواد خلیفه سلطانی بود.

فرتاک

اخبار مرتبط

ثبت نظر

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

اپلیکیشن یزدنیوز