فوت ۲ مصدوم حادثه اتوبوس زائران یزدی/آمار کشته‌ها به ۲۸ نفر رسید

یزد ـ رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان یزد گفت: دو مصدوم حادثه اتوبوس زائران یزدی در محور اقلید ـ یاسوج در بیمارستان آباده فوت شدند و آمار کشته‌شدگان این حادثه به ۲۸ نفر رسید.
احمد دهقان، مرکز فوریت های پزشکی استان یزد

احمد دهقان در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: دو تن از بیماران بستری در بیمارستان امام خمینی (ره) آباده صبح امروز به علت شدت جراحات وارده و ضربه شدید مغزی فوت شدند.

وی افزود: حال این دو بیمار از بقیه مصدومان وخیم‌تر بود و از زمان حادثه تا صبح امروز با ضریب هوشیاری پایین در کما بودند.

دهقان بیان کرد: اکنون ۱۳ مصدوم این حادثه نیز با انتقال به استان، در بیمارستان شهید رهنمون یزد بستری هستند.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان یزد با اشاره به اینکه دو نفر از مصدومان نیز وضعیت مساعدی داشتند و روز گذشته از بیمارستان مرخص شدند، افزود: اکنون به جز ۱۳ بیمار بستری در بیمارستان شهید رهنمون یزد، سه مصدوم در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان یاسوج و یک مصدوم در بخش جراحی بیمارستان نمازی شیراز بستری هستند.

وی یادآور شد: حال یکی از مصدومان بستری در بیمارستان یاسوج نیز وخیم است که امیدواریم هرچه سریعتر بهبود یافته و به همراه سایر مجروحان به یزد منتقل شوند.

به گزارش مهر، در حادثه ای که سه شنبه شب زائران یزدی در حال اعزام به مرز چزابه رخ داد، اتوبوس حامل ۴۷ مسافر به دره ای در محور اقلید ـ یاسوج سقوط کرد که ۲۶ نفر در دم و دو نفر در بیمارستان جان باختند.

اخبار مرتبط

ثبت نظر

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

اپلیکیشن یزدنیوز