ظرفیت هنرمندان یزد در فرهنگ‌سازی مصرف آب

به گزارش یزدی نیوزرئیس حوزه هنری استان یزد با اشاره به تاثیر هنر در فرهنگ‌سازی، گفت: ظرفیت هنرمندان یزد در فرهنگ‌سازی مصرف آب استفاده شود.
 محمدصادق کوچک‌زاده در نشست مجمع نمایندگان استان یزد با مسئولان و مدیران فرهنگی استان یزد اظهار داشت: بودجه امسال حوزه هنری یزد زیر ۶۵۰ میلیون تومان است که بالغ بر ۷۰ درصد آن مربوط به  مسائلی از جمله حقوق کارکنان است.

وی خاطرنشان کرد: حوزه هنری استان یزد در حوزه‌های مخلتف هنری از جمله ادبیات و سینما جشنواره‌های متعددی برگزار کرده و سعی در افزایش تعامل با هنرمندان داشته است.

رئیس حوزه هنری استان یزد عنوان کرد: هنر نقش مهمی در کاهش مشکلات مختلف در جامعه دارد و باید سعی کنیم در پیامهایی که به مردم ارائه می کنیم، از ابزارهای هنری استفاده نماییم.

کوچک زاده ادامه داد: اثرگذارترین پیام‌ها را هنرمندان می توانند به جامعه منتقل کنند و در زمینه فرهنگ سازی نقش مهمی توسط هنرمندان ایفا شده و می‌شود.

وی به مشکلاتی که استان یزد در زمینه کم‌آبی و بی‌آبی با آن روبه‌رو‌ست، اشاره کرد و ادامه داد: ظرفیت هنرمندان یزد در ارتباط با فرهنگ‌سازی مصرف بهینه آب استفاده شود.

رئیس حوزه هنری استان یزد افزود: گرفتاری‌های مختلفی در زمینه‌های بودجه‌ای و اعتباری وجود دارد ولی واقعیت این است که ما با مشکلات فرهنگی مختلفی هم در جامعه روبه‌رو هستیم.

منبع: تسنیم
 

 

اخبار مرتبط

ثبت نظر

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

اپلیکیشن یزدنیوز