طلایی مقدم بعنوان معاون استاندار و فرماندار ویژه طبس منصوب شد

طلایی مقدم بعنوان معاون استاندار و فرماندار ویژه طبس منصوب شد

قاسمیان خبرنگار یزد فردا”طبس : طی حکمی از سوی وزیر کشور “سید مهدی طلایی مقدم” بعنوان معاون استاندار و فرماندار ویژه طبس منصوب شد.

سید مهدی طلایی مقدم که  در جوانی با سیاست و مدیریت عنوان جوانترین بخشدار را به خود اختصاص داد وی در کارنامه خود سابقه بخشداری ، شهرداری مهریز و حضور در بخش های مختلف وزارت کشور را داشته  و قبل از این حکم فرماندارشهرستان دارالشجاعه  بافق را به عهده داشت وتوانست در شرایط بحرانی با مردم داری و همراهی با مردم بافق کمترین تبعات را برای این شهرستان رقم زند.

حضور سید مهدی طلایی در طبس خود یکی از خواست های مردم این شهرستان بوده و با روی کار آمدن دکتر روحانی یکی از گزینه های مطرح برای فرمانداری طبس طلایی بود که با توجه به حضور وی در استان یزد به عنوان فرماندار شهرستان بافق منصوب شد و تا کنون تلاش های گسترده ، برای رفتن به طبس او با مخالفت مقامات استان روبروشده بود و بالاخره با حکم وزیر کشور این مهم محقق شد و قطعا فرصتی استثنایی برای مردم خونگرم و با ایمان طبس خواهد بود هر چند که بافق با رفتن طلایی متضرر خواهد شد .

یزد فردا : با کمال مسرت انتخاب و انتصاب بجا و شایسته جنابعالی را به سمت معاونت استانداری خراسان جنوبی و فرماندار ویژه شهرستان طبس به شما و مردمان آن دیار تبریک و تهنیت و شادباش عرض نموده، رجاء واثق داریم که در سایه کیاست و درایت جنابعالی طبس افق های روشنی در پیش رو خواهد داشت. موفقیت و سربلندی شما را در راه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی از خداوند منان مسئلت داریم.

در پایان درود میفرستیم به روح پر فتوح شادروان مهندس شکیبی که الگو و نمونه ای از مردم داری برای مردمان طبس بوده است.

ثبت نظر

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

اپلیکیشن یزدنیوز