سکان فرمانداری خاتم در دست بومی یا غیر بومی؟

سکان فرمانداری خاتم در دست بومی یا غیر بومی؟

زاده رحمانی که کارنامه خوبی از خود در فرمانداری خاتم از خود به جای گذشته بود در اقدامی غیر منتظره به سمت سرپرست فرمانداری بافق منصوب شد و اکنون شهرستان خاتم بدون فرماندار و با سرپرست اداره می شود.

در این میان بحث های زیادی در خصوص فرماندار خاتم در این شهرستان شکل گرفته است و این در حالی است که به جز علی افخمی فرماندار بومی نداشته و تمامی گزینه ها از سوی خارج از شهرستان منصوب شده اند.

عمده ترین بهانه برای عدم انتخاب گزینه بومی از سوی مسئولین استان استخدام وزارت کشور بودن اعلام شده و این در حالی است که در حداقل یک مورد فرماندار شهرستان بهاباد از میان مستخدمین آموزش و پرورش می باشد.

شنیده ها از آن حکایت دارد که در این میان گزینه های مستخدم وزارت کشور از افرادی همچون حاج حیدری بخشدار گاریزات،نورالدینی مدیر کل سرمایه گذاری، احمدی بازرسی فرمانداری میبد و…  نامبرده می شود.

این در حالی است که افراد توانمند و بومی همچون رضا عبدانی عضو شورای شهر ، علی صادق زاده شهردار و …. در آن شهرستان ضمن توانمندی بالا از محبوبیت و مقبولیت خاصی برخوردار هستند.

امید است مجموعه استان در دولت تدبیر و امید در انتخاب گزینه فرمانداری شهرستان خاتم از گزینه بومی و جوان استفاده نماید تا مردم آن شهرستان و به خصوص جوانان منطقه از تلاش در جهت نیل به مراتب و مناصب دولتی نا امید نباشند.

ثبت نظر

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

اپلیکیشن یزدنیوز