سرعت اجرای پروژه دوبانده‌سازی جاده بافق

به گزارش یزدی نیوزسرپرست فرمانداری بافق با ذکر برخی از مشکلات پیش روی محور بافق – یزد گفت: سرعت اجرای پروژه دوبانده‌سازی جاده بافق یزد افزایش یابد.
 محمد زاده‌رحمانی  در بازدید از محور بافق – یزد اظهار داشت: متاسفانه هنوز روانسازی لازم در این محور صورت نگرفته و پیشرفت فیزیکی پایین است.

وی با اشاره به اینکه مسئولیت اجرای فاز دوم جاده بافق یزد به دلیل اینکه پیمانکار قبلی مشمول ماده ۴۸ شده به پیمانکار جدید محول شده، گفت: به این دلیل، این پروژه با تاخیر در ساخت و بهره‌برداری مواجه شده است.

سرپرست فرمانداری بافق با بیان اینکه به اتفاق پیمانکاران دو شرکت و مسئولان راه و شهرسازی استان جمع‌بندی لازم را در ارتباط با این پروژه انجام می‌دهیم، تصریح کرد: پیگیریها باید به گونه‌ای باشد که بر شتاب کار افزوده شود .

زاده‌رحمانی ادامه داد: چنانچه کار با این سرعت ادامه پیدا کند و در کارگاه این محور تحرک و پویایی صورت نگیرد، این پروژه دیرتر از زمان تعیین شده برای بهره‌برداری، افتتاح می‌شود.

سرپرست فرمانداری بافق همچنین از هماهنگی ایجاد شده بین مسئولان شهرستان به منظور رفع موانع کار خبر داد و خاطرنشان کرد: مسائل کلان این‌ محور و تامین اعتبار آن از طریق مسئولان استانی پیگیری می‌شود تا روند این پروژه تسریع و پیشرفت فیزیکی آن افزایش یابد.

منبع: تسنیم
 

 

اخبار مرتبط

ثبت نظر

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

اپلیکیشن یزدنیوز