ستاد اقتصاد مقاومتی یزد خروجی ندارد/فعالیت احزاب منحل شده در یزد

یزد ـ سخنگوی اصولگرایان استان یزد با اشاره به اهمیت اقتصاد مقاومتی گفت: ستاد اقتصاد مقاومتی استان یزد تاکنون خروجی مناسبی نداشته و این مهم هنوز در یزد به درستی اجرایی نشده است.

مهران فاطمی، اصولگرایان یزد

به گزارش خبرنگار مهر، مهران فاطمی ظهر امروز در نشست نمایندگان احزاب و تشکل‌های سیاسی استان یزد با قائم مقام وزیر کشور اظهار داشت: وضعیت اقتصادی در استان یزد چندان مناسب نیست زیرا بانک‌ها به وظایف خود به درستی عمل نمی‌کنند و مالیات های سنگین نیز به صنایع استان فشار بسیاری وارد کرده است.

وی بیان کرد: مشکلات اقتصادی به شدت مردم را تحت تاثیر قرار داده و فاصله طبقاتی بین مردم زیاد شده و حل همه این مشکلات نیازمند تحقق اقتصاد مقاومتی است.

فاطمی عنوان کرد: در چنین شرایطی، فعالیت ستاد اقتصاد مقاومتی استان یزد موثر نیست و نمی توان خروجی مناسبی از این ستاد مشاهده کرد.

سخنگوی اصولگرایان استان یزد در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به مسائل سیاسی استان یزد از نحوه فعالیت برخی موسسات فرهنگی و آموزشی در یزد انتقاد کرد و گفت: این موسسات که برخی مدیران استان نیز عضو هیئت مدیره آنها هستند، به جای فعالیت فرهنگی و آموزشی، به کار سیاسی مشغولند و عملکرد آنها کاملا سیاسی است.

فاطمی همچنین از فعالیت برخی احزاب بدون مجوز و احزاب منحل شده در پوشش های مختلف نیز انتقاد کرد و بیان داشت: مسئولان سیاسی استان یزد باید به این موضوع رسیدگی کنند.

وی یکی از مهمترین مسائل سیاسی استان یزد را اتاق فکرهای خارج از استان دانست و تصریح کرد: اتاق فکرهایی خارج از استان و خارج از مدیران استانی برای یزد تصمیم می گیرند.

فاطمی از توزیع ناعادلانه امکانات در استان یزد نیز انتقاد کرد و اظهار داشت: در یک شهرستان ۳ هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری دولتی انجام شده و در یک شهرستان کمتر از ۵ هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری دولتی انجام شده است که این امر به هیچ وجه عادلانه نیست.

سخنگوی اصولگرایان استان یزد از رویه استانداری یزد در زمینه عزل و نصب مدیران نیز انتقاد کرد و یادآور شد: در شرایطی که استاندار یزد خود را اصولگرای اصلاح طلب و طرفدار اعتدال معرفی کرد، اما در عزل و نصب ها فرا جناحی عمل نشده و حتی ذدر عزل و نصب کارشناسان ادارات نیز در نگاه‌های جناحی وجود دارد.

فاطمی همچنین به تشریح مباحث دیگری از جمله آسیب‌های اجتماعی، امنیت استان یزد، مسئله آب و اتباع بیگانه و … پرداخت و افزود: مسائل استان یزد گسترده است و برای رفع آن باید همدلی و همکاری وجود داشته باشد.

اخبار مرتبط

ثبت نظر

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

code

محبوبترین اخبار هفته گذشته

  • No posts liked yet.