سارق ۲۲ منزل در یزد دستگیر شد

یزد ـ رئیس پلیس آگاهی استان یزد از دستگیری سارق ۲۲ منزل در مناطق مختلف یزد خبر داد و گفت: سارق تاکنون به ۲ میلیارد ریال سرقت اعتراف کرده است.
سارق ۲۲ منزل در یزد دستگیر شد

سرهنگ حسین رضایی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: طی هفته‌های اخیر سرقت در محله های امامشهر، مهرآوران و خیرآباد افزایش یافته و نگرانی مردم را به دنبال داشت که پلیس وارد یک اقدام ضربتی شد و پس از پیگیری های بسیار، سارق را دستگیر کرد.

وی عنوان کرد: ماموران پلیس با حضور در صحنه های سرقت و بازنگری سرقت های انجام شده، متوجه شدند سارق از متهمان حرفه ای و سابقه دار بوده و به روش خاصی دست به سرقت از منازل زده است.

رضایی با اشاره به شناسایی متهم گفت: کارآگاهان پلیس پس از شناسایی مخفیگاه متهم و اخذ مجوز قضایی، وی را دستگیر و به اداره پلیس منتقل کردند.

رئیس پلیس آگاهی استان یزد بیان کرد: متهم ۲۸ ساله در بازجویی های انجام شده به ۲۲ فقره سرقت پول و طلا از منازل شهروندان به ارزش دو میلیارد ریال اعتراف کرده و به همراه پرونده مربوطه به دادسرا معرفی شده است.

وی از مردم خواست: ضمن خودداری از نگهداری از پول و طلا در منزل، توصیه های پلیس در زمینه پیشگیری از انواع سرقت را مدنظر قرار دهند.

اخبار مرتبط

ثبت نظر

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

اپلیکیشن یزدنیوز