زیبایی حرکت کارکنان فرمانداری بافق در طبس+تصاویر

زیبایی حرکت کارکنان فرمانداری بافق در طبس+تصاویر

یزدفردا “پس از مدتها سکوت در نقل و انتقالات مدیران در استان و پس از استیضاح و عزل واستعفا چند  وزیر کلیدی کابینه دولت تدبیر و امید که منجر به شایعه استعفائ استاندار یزد هم شد و البته عده ای هم دست پاچه شده برای به نتیجه رسیدن خواستهای خود دست به کار شدند تا حداقل برای آنانکه که دوستدارشان هستند به دنیال سوژه ای بگردند که به عنوان ناجی استان به حساب بیایند .

برای اینکه جو سکوت بشکند کافی بود تا خبرهایی که حدود یکماه پیش به صورت خبر دارید ؟ در محافل و شبکه های اجتماعی مطرح می شد، به حقیقت بپیوندد و پایگاه خبری یزدفردا با اطمینان کامل خبر از انتصاب طلایی به عنوان فرماندار طبس بدهد!

شکسته شدن سکوت ،بافقی را در شوک فروبرد ،بافقی هایی که دو هفته در پروژه بعضی از دوستان به عنوان پابلوت قرار گرفته بودند  از عدم پیکیری طلایی فرماندار  ومقصر نشان دادن او گرفته تا نقل قول از امام جمعه همیشه هماه با مردم بافق گرفته تا ابلاغ استاندار برای پیگیری دوبانده شدن محور بافق توسط معاون امور عمرانی ،نه اداره راه و همچنین بسته شدن راه بافق توسط مردم در پی یک تصادف و همراهی فرماندار این شهرستان با مردم که موجب تذکر  شدید معاون استاندار به او و انتشار همان مطالب ساعاتی بعد از تذکر  در سایتهای خودی !!!

خلاصه بافق که سرمست از به نتیجه رسیدن آرزوی دوبانده شدن محور بافق تا ۵ ماه آینده بودند حالا فرمانداری را که قرار بود همراه آنها در صورت عملی نشدن قول دولتی ها باشد و خود نیز همراه مردم برای اعتراض شود با حکم وزیر کشور معاونت استاندار و فرماندار ویژه شهر طبس در استان خراسان جنوبی  شده بود .

ودوباره قصه انتخاب فرماندار جدید خود قصه ای جدید برای این شهرستان شده بود و پاسخ به چراهایی که هرکس از ظن خود دلایلی را برای این انتصاب عنوان می کرد ونهایت خبر تایید شد و سه شنبه روز معارفه او در طبس  البته روز دوشنبه کارکنان فرمانداری همه نمی خواستند بپذیرند که طلایی می رود و سعی در مقاومت داشتند تا شاید کسی پیدا شود و بتواند از رفتن طلایی جلوگیری کند….

خلاصه روز سه شنبه ساعت ۱۲ با حضور استاندار خراسان جنوبی  طلایی در طبس معرفی شد و نکته ای که در این مراسم همه را غافلگیر کرد حضور اکثر کارکنان فرمانداری بافق به اتفاق سرپرست فرمانداری بافق در طبس بود که همه را غافلگیر کرد .

کمتر سراغ داریم که پس از انتقال مدیری به محلی دیگر همه کارمندان با وسیله شخصی خود برای معارفه در محل جدید حاضر شوند و به نوعی قدر شناسی خود از مدیر قبلی خود را به نمایش بگذارند حرکت پسندیده کارکنان فرماندار بافق از چند جهت قابل تامل است .

اولین جهت  به رخ کشیدن روحیه قدرشناسی مردم دارالشجاعه بافق را  و دومین و مهمترین چیزی که این حرکت را با ارزش می کند این است که مدیر بعدی با خیالی آرام و قلبی مطمئن وارد فرمانداری می شود چون می تواند حدس بزند که با چه کسانی قرار است همکار شود و می داند که در راهی که قرار است آغاز کند تنها نیست ….

ثبت نظر

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

اپلیکیشن یزدنیوز