زوج‌های نابارور بسیجی در چرخه درمان حمایت مالی می‌شوند

یزد ـ زوج‌ها نابارور بسیجی بر اساس تفاهم‌نامه امضا شده میان سپاه الغدیر استان یزد و مرکز درمان ناباروری یزد، در چرخه درمانی خود تحت حمایت‌های مالی قرار می گیرند.
مرکز درمان ناباروری یزد

به گزارش خبرنگار مهر، سردار اکبر فتوحی، فرمانده سپاه الغدیر یزد امروز با حضور در مرکز درمان ناباروری، ضمن دیدار با دکتر عباس افلاطونیان پدر آی‌وی‌اف ایران و رئیس مرکز درمان ناباروری یزد و علی‌محمد عبدلی، مدیر این مرکز، تفاهم‌نامه همکاری با این مرکز را نیز امضا کرد.

سردار اکبر فتوحی، فرمانده سپاه الغدیر استان یزد اظهار داشت: حمایت های مالی که قرار است در چرخه درمان زوج های نابارور بسیجی انجام شود، از طریق موسسه تامین درمان بسیجیان کشور صورت خواهد گرفت.

وی بیان کرد: یکی از مهمترین دغدغه های مقام معظم رهبری، افزایش جمعیت و جلوگیری از پیر شدن جمعیت ایران است و با توجه به اینکه آمار زوج‌های نابارور افزایش پیدا کرده، امیدواریم این تفاهمنامه بتواند هم برای زوج های جوان راهگشا باشد و هم پاسخی به دغدغه های مقام معظم رهبری باشد.

رئیس مرکز درمان ناباروری یزد نیز در این نشست با ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده برای زوج‌های نابارور اظهار داشت: یزد قطب درمان ناباروری است و افراد زیادی از سراسر کشور به این مرکز مراجعه می کنند.

عباس افلاطونیان بیان کرد: با توجه به پیشرفت‌های علمی صورت گرفته، بسیاری از مشکلات ناباروری قابل درمان است اما در بسیاری از موارد هزینه های آن برای زوج ها سنگین است که امیدواریم با اجرای چنین طرح هایی بتوانیم به آنها کمک کنیم.

اخبار مرتبط

ثبت نظر

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

اپلیکیشن یزدنیوز