راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان در دارالعباده یزد برگزار شد

یزد – ایرنا – همزمان با سراسر کشور راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان امروز(پنجشنبه) با حضور آحاد مختلف مردم استان دارالعباده یزد برگزار شد.

به گزارش ایرنا، این راهپیمایی در مرکز استان یزد با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد، استاندار، مدیران اجرایی و اقشار مختلف مردم از دو مسیر میدان شهید بهشتی و چهاره راه بعثت تا حسینیه امیرچقماق برگزار شد.
شرکت کنندگان در این راهپیمایی با سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل ، روز مبارزه با استکبار جهانی را گرامی داشتند و در در پایان این راهپیمایی در حسینیه امیرچقماق قطعنامه سراسر راهپیمایی در خصوص دشمنی های استکبار جهانی و لزوم هوشیاری و آمادکی در برابر ترفندهای دشمنان قرائت شد که با تکبر شرکت کنندگان در این راهپیمایی مورد تایید قرار گرفت.
شرکت کنندگان در راهپیمایی ۱۳ آبان یزد یزد بر لزوم تقویت اتحاد بین امت اسلام در برابر کفر جهانی و حمایت از مظلومان عالم در سایه دین و ارزش های الهی تاکید کردند .
عضو فقهای شورای نگهبان در سخنرانی راهپیمایی ۱۳ آبان یزد با تبیین سه رخداد مهم این روز در تاریخ انقلاب اسلامی، دشمنی های استکبار جهانی در ۳۸ سال گذشته علیه انقلاب اسلامی را تشریح کرد.
آیت الله سید محمد رضا مدرسی از دانش آموزان خواست تا همواره با بصیرت و آگاهی در راستای اهداف متعالی نظام و انقلاب اسلامی حرکت کنند.
وی همچنین از مسئولان اجرایی خواست تا توصیه های مقام معظم رهبری را در تمام امور برای عزت کشور و تداوم اهداف نظام نصب العین قرار دهند.
مشابه این مراسم در ۶۰ محل در مناطق شهری و روستایی استان یزد برگزار شد.
۷۵۳۶/ ۶۰۱۴/ خبرنگار:کاظم سبحان زاده**انتشار: کاظم شاملو*
irnayazdd@

انتهای پیام /*

منبع

اخبار مرتبط

ثبت نظر

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

اپلیکیشن یزدنیوز