دیدار با ۷۰ خانواده شهید ورزشکار شهرستان یزد

دیدار با ۷۰ خانواده شهید ورزشکار شهرستان یزد

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان یزد ، صبح امروز مسعود شریعتی مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد به همراه احمد ابراهیمی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ، مهدی نادی رئیس سازمان بسیج ورزشکاران استان ، حجت الاسلام والمسلمین نقیبی رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان یزد ، داود فتح آبادی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان یزد و جمعی از مسئولین سپاه الغدیر و هیات های ورزشی استان و شهرستان در قالب ۱۵ اکیپ مختلف با خانواده ۷۰ شهید ورزشکار شهرستان یزد دیدار کردند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان و مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان به دیدار خانواده شهید محمدحسین نصیری ورزشکار رشته فوتبال ، جلیل مدیری ورزشکار تنیس روی میز و محمود جعفری نعیمی ورزشکار رشته کاراته و فوتبال رفتند و ضمن دیدار از صبر و استقامت خانواده معظم شهدا تجلیل کردند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد در این بازدیدها ضمن گرامیداشت یاد شهدا و رزمندگان دفاع مقدس اظهارکرد: رسیدگی به امور خانواده‌های شهدا افتخار بزرگی است که باید با عشق به خدمتگزاری انجام شود.

شریعتی خدمت به خانواده‌های شهدا را اقدامی فرهنگی و ارزشمند دانست و افزود: خانواده‌های شهدا، ایثارگران و جانبازان، بزرگترین سرمایه‌های معنوی انقلاب و ملت هستند که یاد آنان اشاعه ارزش‌های ایثار و پایداری در جامعه محسوب می‌شود. در همین راستا دلجویی و دیدار با آنان، ادای دین به ارزش‌های انقلاب است.

در این دیدار ها خانواده  شهیدان به بیان خاطراتی از سجایای اخلاقی و رشادت‌های فرزندان شهید خود پرداختند.

ثبت نظر

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

اپلیکیشن یزدنیوز