دیدار اعضای شورای شهر و شهردار بافق با سرپرست جدید فرمانداری

دیدار اعضای شورای شهر و شهردار بافق با سرپرست جدید فرمانداری

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق؛ شهردار و اعضای شورای شهر بافق با سرپرست جدید فرمانداری شهرستان دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر بافق ضمن اعلام حمایت کامل از زاده رحمانی سرپرست جدید فرمانداری خواستار تعامل و همراهی همه جانبه مسئولان شهرستان در توسعه و عمران بافق شدند.

بیان مشکلات مرزی شهرستان، تکمیل بزرگراه یزد- بافق، موانع و مسائل صنایع معدنی و جوار معدنی، تکمیل بیمارستان ۹۶ تختخوابی، کارگروه مردمی و صورتجلسه ۹/۶/۹۳ و پروژه های عمرانی شهرداری و شهرستان از جمله مواردی بود که اعضای شورای شهر بافق به آن اشاره و سرپرست فرمانداری بافق برای تحقق این برنامه قول همراهی و پیگیری داد.

محمد زاده رحمانی، سرپرست فرمانداری بافق با بیان اینکه تعامل و همراهی بین دستگاهها رمز موفقیت و پیشرفت شهرستان می باشد، تصریح کرد: فرمانداری شهرستان با وعده و قول هایی که مسئولان نسبت به پروژه های این شهر می دهند حساس بوده و مورد ارزیابی قرار خواهد داد.

وی تاکید کرد: به منظور شروع و یا تکمیل پروژه های عمرانی، قول پیشرفت و تکمیل طرح را همان دستگاه اجرایی پروژه باید بدهد نه دستگاه دیگری.

ثبت نظر

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

اپلیکیشن یزدنیوز