دشمنی آمریکا با ملت ایران سابقه ای دیرینه دارد

نماینده ولی‌فقیه در سپاه روح‌الله استان مرکزی گفت: آمریکا دشمن تراز اول جمهوری اسلامی ایران است و دشمنی این استعمارگر با ملت ایران سابقه‌ای دیرینه دارد.

اخبار کوتاه کرمان

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، حجت‌الاسلام محمد ولی رضوی‌راد ظهر امروز در جمع کارکنان کادر و وظیفه سپاه روح الله استان مرکزی اظهار داشت: آمریکای جنایتکار از زمان پیروزی انقلاب اسلامی همواره با ایجاد کودتا، حمایت از گروهک‌های ضد انقلاب و رژیم بعثی عراق، تحریم‌های اقتصادی و هجمه‌های فرهنگی ملت ایران را مورد آزار قرار داده است.

وی افزود: تمام نابه سامانی‌های نقاط مختلف جهان به ویژه منطقه خاورمیانه به سبب سیاست‌های استعمارگرانه آمریکای جنایتکار است.

نماینده ولی‌فقیه در سپاه روح‌الله استان مرکزی تصریح کرد: مسلمانان جهان باید همواره هوشیار باشند و اجازه دخالت آمریکا در مناسبات داخلی خود را ندهند.

رضوی‌راد بیان کرد: آمریکای جنایتکار همواره خود را حامی دموکراسی در جهان معرفی می‌کند اما با حمایت از رژیم اشغالگر اسرائیل، آل‌سعود و گروهک‌های تکفیری هر روز جنایات جدیدی را مرتکب می‌شود.

وی اضافه کرد: جمهوری اسلامی ایران در دوران حیات خود در همه بخش‌های نظامی، علمی و سیاسی به موفقیت‌های عظیمی دست یافته که این مهم مورد خوشایند دشمنان ایران به خصوص آمریکا نیست.

نماینده ولی‌فقیه در سپاه روح‌الله استان مرکزی پشتیبانی از ولایت فقیه را مهم‌ترین وظیفه آحاد جامعه عنوان کرد و گفت: رهنمودهای رهبر معظم انقلاب به عنوان محور اتحاد و همدلی کشور ایران همواره توطئه‌های دشمنان را تشخیص و به کارگزارن نظام گوشزد می‌کنند.

همایش خطبه‌خوانی حضرت زینب (س) در اراک برگزار شد

همایش خطبه خوانی حضرت زینب (س) همراه با نمایش بازخوانی حادثه غمبار کربلا روز چهارشنبه در آستانه اربعین حسینی با حضور جمعی از خواهران بسیجی پایگاه های مقاومت در اراک برگزار شد.

در این آئین گروه هنری ۲۵ نفره به اجرای نمایشنامه، واقعه عاشورا در بخش های جنگ امام حسین(ع)، چگونگی شهادت اباعبدالله الحسین(ع)، اسارت اهل بیت، به نیزه شدن سر امام حسین (ع)، ورود اسرا به کاخ یزید و سخن گفتن یزد با سر مبارک امام حسین(ع) در قالب روایت داستانی پرداختند.

خطبه‌خوانی حضرت زینب(س) باهدف معرفی رسالت آن حضرت بعد از واقعه عاشورا و ایستادگی در برابر کفر و استکبار اجرا شد.

هدف از برگزاری این برنامه ، تبیین نقش حضرت زینب(س) در واقعه کربلا و بازخوانی خطبه ی آن حضرت و نقش آن بانوی فرزانه در پایداری قیام کربلا به عنوان الگوی رفتاری زنان مسلمان است.

این همایش به همت حوزه بسیج خواهران ناحیه سپاه اراک و با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در مجتمع ستارگان اراک برگزار شد.

خطبه خوانی حضرت زینب(س) برای چهارمین سال متوالی در ماه محرم و صفر در اراک برگزار شد، اجرای تواشیح ، مداحی و عزاداری در آستانه اربعین حسینی از جمله برنامه‌های این آیین بود.

تحقق گفتمان دانش محوری مستلزم دانش‌آفرینی مستمر است

فرمانده انتظامی استان مرکزی گفت: تحقق گفتمان دانش محوری در پلیس مستلزم دانش آفرینی مستمر است.

سردار کیومرث عزیزی در جمع کارکنان انتظامی استان مرکزی یکی از اصلی‌ترین اهداف سازمانی را استفاده بهینه از امکانات و رسیدن به اثربخشی با توجه به راهبردهای برنامه‌ریزی خواند و گفت: در نیروی انتظامی، نیروی انسانی ارزشمندترین سرمایه‌ای بوده که از حساسیت بالایی برخوردار است.

وی افزود: شناخت عوامل مؤثر بر عملکرد کارکنان یکی از اهداف بهسازی نیروی انسانی در ناجاست که برای سنجش دانش، توانایی، انگیزش، رفتار شغلی و عملکردی کارکنان پایه‌ریزی می‌شود.

فرمانده انتظامی استان مرکزی با تأکید بر آموزش و توانمندسازی کارکنان نیروی انتظامی به عنوان یکی از الزامات مأموریتی در ناجا بیان کرد: به هر اندازه که نیروهای پلیس در سطح جامعه با تکیه بر دانش و بر محوریت سه اصل سرعت، دقت و صحت بتوانند قدرت عمل خود را در مقابله با جرایم و ناهنجاری‌ها نشان دهند، زمینه برای گسترش ناامنی کاسته می‌شود و فرایند جرم در حیطه کنترلی پلیس قرار می‌گیرد و در این شرایط فضای توسعه امنیت اجتماعی فراهم می‌شود.

عزیزی ادامه داد: آموزش یکی از راه‌های اصولی و منطقی هدایت کارکنان است و سبب افزایش بهره‌وری و توسعه خدمات می‌شود.

وی تصریح کرد: ارتقای سطح دانش و آگاهی کارکنان، افزایش مهارت‌های فنی و حرفه‌ای و شغلی و همچنین برنامه‌ریزی در استانداردسازی رفتار کارکنان از موضوعاتی است که در دوره‌های آموزشی ناجا بدان تأکید شده و در استان نیز باید به بهترین شکل اجرایی شود.

فرمانده انتظامی استان مرکزی نیاز سنجی قبل از برنامه‌ریزی آموزشی در پلیس استان را مورد تأکید قرار داد و عنوان کرد: در بررسی کارشناسی از نیاز سنجی‌ها می‌توان نقاط قوت و ضعف و نیازهای آنی و آتی آموزشی کارکنان را شناسایی و برنامه‌های آموزشی را به بهترین وجه تدوین کرد.

انتهای پیام/

ثبت نظر

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

code

محبوبترین اخبار هفته گذشته

  • No posts liked yet.