دانش‌آموزان، پیشگامان پاسداری از ارزش‌های انقلاب اسلامی هستند

دانش‌آموزان، پیشگامان پاسداری از ارزش‌های انقلاب اسلامی هستند

در پیام سید ابوالفضل موسوی بیوکی به مناسبت ۱۳ آبان، آمده است:

 

مدیران ارجمند، معلمان محترم و دانش آموزان گرامی

 

بی گمان، دانش آموزان آگاه و رشید ما در مبارزه با استکبار، همواره نقشی فعّال و فراموش ناشدنی ایفا کرده اند. این عزیزان بودند که در ۱۳ آبان ۱۳۵۷ از آیینه احساس و شعور مردم انقلابی و مسلمان ایران غبار برگرفتند و هویت مسلمانی، خوداتکایی و مبارزه با استکبار را به همگان آموختند.

امروز هم دانش آموزان آگاه و عزیز استان یزد می توانند با حضور در راهپیمایی این روز بزرگ برای مبارزه با استکبار و جاری ساختن روحیۀ حق طلبی، نقشی فعال و ارزشمند ایفا کنند و با الگو قرار دادن ۱۳ آبان ۱۳۵۷ که آیینه احساس و شعور دانش آموزان و دانشجویان انقلابی و متدین بود، در حفظ ارزشها و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران گام بردارند.

اینجانب و مسئولان استان در روز سیزدهم آبان ماه، روز دانش آموزان، دوشادوش دانش آموزان و مردم عزیز این دیار در راهپیمایی این روز فراموش نشدنی شرکت می کنیم تا همه با هم و یک صدا روحیه ایستادگی در برابر ظلم را به نمایش بگذاریم و بر این باوریم که شما نوجوانان دانش دوست و حق طلب چون گذشته از پیشگامان پایبندی به ارزش های انقلاب و پاسداری از خون شهدای گرانقدر می باشید.

بدینوسیله از معلمان و دانش آموزان ارجمند برای حضور در راهپیمایی سیزدهم آبان ماه دعوت می نمایم که با هدف زنده نگه داشتن باور ارزش‌های دفاع مقدس و انقلاب اسلامی سربندهای مزین به نام ائمه اطهار (ع)  را مهر پیشانی کرده و برای خلق شکوهی دیگر در تاریخ ایران پیش‌قدم شوند.

دانش‌آموزان، پیشگامان پاسداری از ارزش‌های انقلاب اسلامی هستند

ثبت نظر

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

اپلیکیشن یزدنیوز