خداحافظی و طلب حلالت مهندس عظیمی زاده شهردار یزد از مردم و کارکنان شهرداری

خداحافظی و طلب حلالت مهندس عظیمی زاده شهردار یزد از مردم و کارکنان شهرداری
یزدفردا “شهردار یزد با انتشار پیامی از مردم و کاکنان شهرداری یزد خداحافظی و طلب حلالیت کرد .
 
متن این پیام که نسخه ای از ان در اختیار پایگاه خبری یزدفردا قرار گرفته به شرح زیر است :
بسم الله الرحمن الرحیم

 «رب ادخلنی مدخل صدق و اخرجنی مخرج صدق و اجعلنی من لدنک سلطاناً نصیرا» سوره اسراء (آیه ۸۰)

همکاران گرانقدر و همشهریان بزرگوار دارالعباده یزد بزرگوار سلام علیکم

به نام  یگانه‎ی هستی بخش‎  که نامش را آغاز همه پیوندها و پاکی هاقرار داده تا هر کس، دل به دریای عشق او سپرده و از مرداب منفعت‎ها و مصلحت‎های ساختگی گریخته و به دامان حقیقت آویخته است، بتواند به سالار انبیاء و سرور کائنات عالم، حضرت محمد مصطفی(ص) اقتدا کند، وبه اهل بیت او عشق بورزد.

خداوند بزرگ و حکیم را بسی شاکرم که در دوران ۴ سال و اندی خدمتگزاری در پست شهردار،شهر دارالعباده یزد  افتخار خدمتگزاری در نظام مقدس جمهوری اسلامی ، و همچنین خدمتگزاری به مردم مومن و حسینی شهر یزد را ارزانی ام داشت تا به عنوان خدمتگزار شهر قریب مدت چهارسال با تمام وجود ، در جهت خشنودی خداوند و خلق او و حفظ ارزش های به یادگار مانده از معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و شهدای والامقام ، تحقق رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب اسلامی  (مدظله العالی)، و سربلندی همشهری های  عزیز و توسعه همه جانبه شهر از هیچ کوششی فروگذاری ننموده و دریغ نورزیدم و البته تمام دستاوردهای مهم را مرهون زحمات شبانه روزی مجموعه ی همکاران صدیق ، شریف و متعهد خویش در شهرداری به خصوص همراهی نمایندگان منتخب شما در شورا می دانم .

 اکنون که به حول و قوه الهی فرصتی دست داد تا برای حضور در مراسم اربعین حسینی آنهم در جوار حرم مطهر امام حسین (ع) که سالها در حسرتش  بودیم حاضر شویم  برخود لازم می دانیم به مصداق حدیث نبوی (( من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق ))از حمایت های بی منت و صادقانه ، شکیبایی در مشکلات و حسن نظر بی شائبه ی همه همکاران همدل و اندیشمندم در تمام حوزه های شهری و شهروندانی که ما را تحمل کردند تشکر کرده و همین جا از همه دوستان خداحافظی کرده  و از همگی می خواهم بداخلاقی ها ، کوتاهی ها ، بدیها ، و خطاها  … را ببخشید و بنده حقیر را عفو و حلال بفرمایید. ان شاءالله نایب الزیاره همگی در بین الحرمین و … خواهم بود. از همه التماس دعا دارم که از خدا بخواهندزیارتم  را قبول نموده و گناهانم را ببخشاید. خدا نگهدار.

براساس گزارش خبرنگاریزدفردا شهردار یزد ۲.۵ بامداد افردا یزد را به مقصد کربلای معلی ترک می کند

ثبت نظر

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

اپلیکیشن یزدنیوز