خالق رمان «رویای نیمه شب» در یزد تجلیل شد

به گزارش یزدی نیوزدر مراسمی که روز گذشته با حضور جمعی از اساتید حوزه و دانشگاه، مسئولان استان یزد و جمع زیادی از علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی برگزار شد، از حجت‌الاسلام مظفر سالاری، نویسنده برجسته یزدی و از فعالان حوزه ادبیات داستانی در کشور تجلیل شد.
در این مراسم که حجت‌الاسلام حسن معزالدینی، امام جمعه موقت یزد و از اساتید حوزه و جمع زیادی از نویسندگان، فرهیختگان و مسئولان فرهنگی استان حضور داشتند، چند تن از نویسندگان و اهالی فرهنگ یزد به بیان ابعاد شخصیت علمی، ادبی و اخلاقی حجت‌الاسلام سالاری پرداختند.
در پایان این مراسم، با حضور امام جمعه موقت یزد، مدیران کل کتابخانه‌های عمومی استان، سازمان تبلیغات اسلامی، صدا و سیمای مرکز یزد، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، مدیر حوزه هنری استان یزد، رئیس دانشکده فنی حضرت رقیه(س) و جمع دیگری از مسئولان و اندیشمندان یزدی از جایگاه ادبی حجت‌الاسلام مظفر سالاری تجلیل به عمل آمد.
تجلیل از حجت‌الاسلام زکریا اخلاقی، شاعر برجسته استان و کشور و همچنین پخش تیزر کوتاهی از رمان تحسین‌شده «رویای نیمه شب» از دیگر برنامه‌های آیین تجلیل از حجت‌الاسلام سالاری بود.

ایکنا

اخبار مرتبط

ثبت نظر

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

اپلیکیشن یزدنیوز