حضور بندرخشک پیشگامان در نمایشگاه اینوکس ۲۰۱۶ کیش

بندرخشک پیشگامان به عنوان اولین بندرخشک تعاونی ایران با مجوز هیئت دولت نیز برای اولین بار در این اینوکس حضور یافت تا فرصت های سرمایه گذاری خود را به سرمایه گذاران داخلی و خارجی ارائه کند.
حضور بندرخشک پیشگامان در  نمایشگاه اینوکس ۲۰۱۶  کیش

به گزارش یزدی نیوز به نقل از روابط عمومی گروه تعاونی پیشگامان، کیش اینوکس به عنوان بزرگترین رویداد اقتصادی بخش خصوصی با چندین سال تجربه توانسته با کنار هم قرار دادن بخش‌های پیشرو اقتصاد ایران شامل بانک، بیمه و بورس، انرژی (نفت و گاز و پتروشیمی)، زیرساخت و گردشگری و حضور متولیان پروژه‌های سرمایه‌پذیر از یک سو و حضور سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی از سوی دیگر، فرصت ویژه‌ای را برای بهره‌برداری و توسعه سرمایه‌گذاری و در نهایت رشد و توسعه اقتصادی کشور فراهم آورد.

برگزاری همزمان سومین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی و هشتمین نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه گذاری کشور در کیش و در قالب نمایشگاه کیش اینوکس ۲۰۱۶ این امکان را برای همه فعالان اقتصادی، موسسات مالی و اعتباری، بانک ها، شرکت های بیمه، صاحبان پروژه های پر بازده و نیز مجریان و دست اندرکاران طرح ها و پروژه های سرمایه گذاری کشور در بخش های بازار سرمایه، انرژی، معادن، گردشگری، مسکن و عمران و شهرسازی در حوزه های دولتی و خصوصی فراهم کرد تا بتوانند همه اهداف خود را در فضای تخصصی با حضور و تبادل نظر با مدیران و دست اندرکاران حوزه های مختلف دنبال کنند.
معرفی قابلیت های نهادهای مالی داخلی و خارجی، توانمندی ها و دستاوردهای بازار سرمایه، پول و بیمه کشور، توانمندی های شرکت های حاضر در بورس اوراق بهادار، ارایه خدمات نوین بانکی و بیمه ای، کمک به تشکیل سرمایه دراقتصاد ملی، افزایش ظرفیت ها برای رقابت بازار پول و سرمایه کشور با بازارهای مشابه منطقه و معرفی فرصت های سرمایه گذاری در طرح های کلان ملی از مهمترین اهداف برگزاری Kish Invex 2016 است.
همچنین، جلب مشارکت بخش خصوصی و سرمایه گذاران داخلی و خارجی، ارایه جدیدترین الگوهای تامین مالی برای طرح های سرمایه گذاری و تبادل اطلاعات فنی و تجاری بین سرمایه گذاران و مجریان طرح های سرمایه گذاری، از دیگر اهداف در نظر گرفته شده برای این رویداد است.
انتقـال تجربیـات و دانـش بیـن المللـی بـازار سـرمایه بـه نهادهـای مالـی داخلـی، معرفی خدمات نوین بانکی در حوزه بازار پول کشور، معرفی خدمات نوین بیمه‌ای در حوزه صنعت بیمه و شناساندن ظرفیت‌های بخش انرژی کشور به عنوان یکی از مهمترین صنایع پیشرو شامل صنایع بالادستی و پایین‌دستی از دیگر مزایای برپایی این نمایشگاه است.
معرفـی جدیدتریـن فرصت‌های سـرمایه گـذاری در پروژه هـای کلان ملـی بـویـژه طرح‌هـای قابـل سـرمایه‌گذاری در حـوزه‌هـای گردشـگری، زیرساخت و انرژی، شناخت رقیبان و آشنایی با خدمات، محصولات و برنامه‌های آنان، معرفـی جدیدتریـن طرح‌هـا و پروژه‌های سـرمایه‌گذاری بخـش خصوصی و جذب سـرمایه‌گـذاران جدید، آشنایی با مقررات جدید و چارچوب‌های قانونی پس از تحریم‌ها از اهداف برپایی این نمایشگاه است .
ارایه جدیـد‌تریـن مـدل‌هـا و الگـو‌هـای تامیـن مالـی برای پـروژه‌هـای سـرمایه‌گـذاری، تبـادل اطلاعات فنـی و تجـاری بیـن سـرمایه‌گـذاران، مجریـان طرح‌های سـرمایه گذاری و سرمایه‌پذیران، شناسـاندن فضـای حاکـم بـر کشـور بـه سـرمایه گـذاران خارجـی و توصیـف موقعیـت اقتصـادی، سیاسـی، اجتماعی و فرهنگـی کشـور، تبـادل اطلاعات و ارتقـای هماهنگی و همکاری بین شخصیت‌های حقیقی و حقوقی مرتبط با سرمایه‌گذاری، به‌روزرسانی دانش فنی و آشنایی با دستاوردهای نوین و پیشرفته در حوز‌ه‌های مرتبط با نمایشگاه، سایر اهداف برگزاری نمایشگاه کیش اینوکس ۲۰۱۶ است.
 نمایشگاه اینوکس ۲۰۱۶ با حضور میرعلی اشرف عبدالله پوری حسینی معاون وزیر اقتصاد و رئیس کل سازمان خصوصی سازی کشور ، شاپور محمدی رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار، پیمان قربانی معاون اقتصاد بانک مرکزی ایران ، علی اصغر مونسان مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش، جمعی از معاونان و مدیران و فعالان حوزه اقتصادی بخش دولتی و خصوصی کشور برگزار گردید.                                           بیش از ۲۰۰ سازمان و شرکت داخلی و خارجی در این نمایشگاه حضور داشتند.

اخبار مرتبط

ثبت نظر

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

اپلیکیشن یزدنیوز