حضور ایران در نمایشگاه پاکستان با محوریت یزد

یزد ـ مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان یزد از حضور ایران در نمایشگاه محصولات صادراتی کشورهای مختلف با محوریت یزد خبر داد.
علمدار یزدی.jpg

به گزارش خبرنگار مهر، محمدرضا علمدار یزدی یک‌شنبه شب در جلسه توسعه صادرات غیرنفتی به ریاست استاندار یزد با اشاره به برپایی نمایشگاهی در کشور پاکستان اظهار داشت: ایران با محوریت استان یزد در این نمایشگاه حضور خواهد یافت.

وی عنوان کرد: در این نمایشگاه هزار و ۵۰۰ مترمربع فضای نمایشگاهی در اختیار شرکت‌کنندگان قرار می‌گیرد که هزار مترمربع آن به استان یزد اختصاص دارد.

علمدار یزدی با اشاره به نرخ بالای نمایشگاه در پاکستان بیان کرد: اگر با فضای نمایشگاه تهران تهاتر انجام شود، شرکت در نمایشگاه پاکستان ارزان‌تر خواهد بود و با استقبال بیشتری مواجه می‌شود.

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان یزد در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به نقش و اهمیت صادرات در توسعه و شکوفایی اقتصادی بیان کرد: در نیمه نخست آبان‌ماه امسال از صادرکنندگان نمونه استان یزد به مناسبت روز ملی صادرات تجلیل می‌شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر اینکه لازمه ادامه فعالیت بسیاری از واحدهای تولیدی استان یزد، توسعه صادرات است، تصریح کرد: یکی از لازمه‌های اصلی توسعه صادرات، افزایش کیفیت محصولات است و تا این اتفاق رخ ندهد، نمی‌توانیم به توسعه صادرات و ورود به بازارهای جدید خوش بین باشیم.

علمدار یزدی یادآور شد: با اتفاقات خوبی که در حوزه صادرات افتاده، به نظر می‌رسد تا حدی مشکل کیفیت حل شده و این روند باید سیر صعودی داشته باشد.

اخبار مرتبط

ثبت نظر

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

اپلیکیشن یزدنیوز