حسین درجو دروازه بان اسبق تیم ملی واترپلو درگذشت+ پیامهای تسلیت و مراسمها

حسین درجو دروازه بان اسبق تیم ملی واترپلو درگذشت+ پیامهای تسلیت و مراسمها

با کمال تاسف مطلع شدیم بازیکن اسبق تیم ملی واترپلو کشورمان و پیشکسوت پرافتخار ورزش شناوواترپلو استان یزد مرحوم حسین درجو دعوت حق را لبیک گفته و به سرای ابدی شتافتند. ضمن ابراز تسلیت به خاندان محترم درجو و خانواده بزرگ شناو واترپلو استان برای روح آن عزیز درگذشته آرامش الهی در جوار رحمت حق آرزومندیم.

روابط عمومی هیات شنای استان یزد

حسین درجو متولد ۱۳۳۷/۲/۱ وی از ۱۳ سالگی ورزش شنا و واترپلو را آغاز کرد و با توجه به فیزیک بدنی فوق العاده خود توانست به سرعت در این رشته مفرح رشد کند. درجو ، در رشته واترپلو در پست دروازه بانی تا جایی پیشرفت که در سال ۶۰ به عنوان دروازه بان تیم ملی واترپلو ایران انتخاب شد. وی تا سال ۶۴ به عنوان دروازه بان تیم ملی به قدری خوش درخشید که همگان لقب دروازه بان ” سه دست ” را به وی نسبت دادند چون درجو، با دو دست و صورت از دروازه حراست میکرد.

تیم یزد به کاپیتانی درجو در سالهای ۵۸ تا ۶۴ به عنوان قهرمان آموزشگاه های ایران دست یافت. حسین درجو که دارای درجه گواهینامه ی مربیگری درجه ۱ واترپلو و شنا بود از سال ۷۳ تا ۷۹ به عنوان مربی تیم استان یزد فعالیت کرد وی علاوه بر واترپلو و شنا در رشته های دیگر ورزشی چون بسکتبال نیز فعالیت می نمود. وی در سن ۵۸ سالگی به دلیل بیماری دعوت حق را لبیک گفت و واترپلوی ایران و یزد را بی سنگربان گذاشت

روحش شاد

 

پیام تسلیت رییس فدراسیون شنا :

بسمه تعالی درگذشت تاسف برانگیز دروازه بان اسبق تیم ملی واترپلو کشورمان و پیشکسوت پر افتخار ورزش شنا و واترپلو استان یزد مرحوم جناب آقای حسین درجو موجب تاثر شدید گردید اینحانب این ضایعه را به خانواده محترم درجو,ورزشکاران رشته شنا و واترپلو و دوستان و آشنایان ایشان و جامعه ورزش تسلیت عرض می نمایم و علو درجات را برای آن مرحوم از خداوند متعال مسئلت دارم.

محسن رضوانی رئیس فدراسیون شنا،شیرجه و واترپلو جمهوری اسلامی ایران

 

 

پیام تسلیت رییس هیات شنای استان یزد:

بسمه تعالی

انالله و انا الیه راجعون تقدیر بر آن بود که در ایام سوگواری حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) در غم از دست دادن چهره خوش اخلاق و پیشکسوت ورزش شنا و واترپلو استان و بازیکن اسبق تیم ملی واترپلو کشورمان مرحوم آقای حسین درجو در سوگ بنشینیم. اینجانب فقدان این عزیز بزرگوار را به خانواده و بازماندگان محترم و ورزشکاران و دوستان وی تسلیت عرض نموده و شادی روح ایشان و شکیبایی بازماندگان داغدیده را از خداوند بزرگ خواستارم.

محمدرضا باغستانی رییس هیئت شنا،شیرجه و واترپلو استان یزد

 

پیام تسلیت مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی پیشگامان:

بسمه تعالی

مصیبت درگذشت آقای حسین درجو،چهره ارزشمند و پیشکسوت ورزش واترپلو استان و دروازه بان اسبق تیم ملی واترپلو کشورمان ضایعه ای غیرقابل جبران برای جامعه ورزش است.ضمن عرض تسلیت به خانواده داغدیده و جامعه ورزش،از خداوند بزرگ برای روح آن عزیز از دست رفته آرامش الهی و برای بازماندگان محترم شکیبایی مسئلت دارم.

مهدی پیشکوهی پور مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی پیشگامان

ثبت نظر

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

اپلیکیشن یزدنیوز