حساب‌های بانکی صنایع یزد به استان منتقل شود

یزد ـ نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس گفت: حساب‌های بانکی اغلب صنایع مستقر در استان یزد در بانک‌های استان نیست و لازم است شرایط انتقال این حساب‌ها فراهم شود.
موسوی بیوکی

به گزارش خبرنگار مهر، سید ابوالفضل موسوی بیوکی ظهر امروز در جلسه مشترک نمایندگان استان یزد با مدیران اقتصادی استان اظهار داشت: بانک‌ها و صنایع همواره گلایه‌هایی از یکدیگر دارند که این مسائل باید رو در رو با حضور بانک ها و اصحاب صنعت طرح و بررسی شود.

وی با اشاره به اینکه در زمینه ارائه تسهیلات همواره گزارش‌های بانکها با گزارش‌های کارآفرینان متفاوت است، افزود: علت این تفاوت، عملکرد این حوزه ها به صورت جداگانه است در صورتی که اگر در جلسات رو در رو این اتفاق بیفتد، شاهد دوگانگی نخواهیم بود.

وی، گلایه صنایع و کارآفرینان را پرداخت تسهیلات با نرخ سود بالا، فرمول‌ های خاص بانک ها برای محاسبه نرخ سود بانکی، سختگیری و در برخی موارد برخوردهای سلیقه ای برای پرداخت وام و … اعلام کرد.

موسوی بیوکی عنوان کرد: بانکها نیز این گلایه را دارند که حساب های بانکی صنایع مستقر در یزد در بانک های یزد نیست که در این زمینه لازم است نقل و انتقالات صورت گیرد.

نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس بیان کرد: اگر بتوان فرمولی ارائه داد که بانک ها، بیمه، صنایع و معادن در کنار یکدیگر کار کنند، نتایج خوبی حاصل می شد.

اخبار مرتبط

ثبت نظر

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

اپلیکیشن یزدنیوز