جام حذفی/ دیدار فولاد یزد و فولاد خوزستان بدون حضور تماشاگران

یزد – ایرنا – دبیر هیات فوتبال استان یزد گفت: مسابقه تیم های فوتبال فولاد یزد و فولاد خوزستان بدون حضور تماشاگران برگزار می شود.

به دنبال حوادث دیدار روز شنبه هفته جاری تیم های فولاد یزد و راه آهن تهران، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال تیم فولاد یزد را جریمه نقدی و از برگزاری چهار مسابقه خانگی بدون حضور تماشاگر در جام حذفی و لیگ محکوم کرد که مسئولان این باشگاه نسبت به رای کمیته انضباطی اعترض کرده اند.
صادق شاکری شامگاه چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این مسابقه در چارچوب جام حذفی قهرمانی باشگاه های کشور پنجشنبه ۱۳ آبان ماه از ساعت ۱۴ در استادیوم شهید نصیری یزد برگزار می شود.
وی ادامه داد: جلسه هماهنگی برای برگزاری مسابقه بین دو تیم چهارشنبه شب با حضور سرپرستان تیم ها و نماینده فدراسیون فوتبال برگزار و در خصوص انجام این دیدار تصمیم های لازم گرفته شد.
دبیر هیات فوتبال استان یزد با اشاره به تصمیم کمیته انضباطی و حکم صادره مبنی بر برگزاری مسابقه تیم های فولاد یزد و فولاد خوزستان از تماشاگران خواست برای احترام به مقررات و پیگیری برای تخفیف رای بدوی فدراسیون از مراجعه به استادیوم شهید نصیری خودداری کنند.
دیدار روز شنبه هفته جاری تیم های فولاد یزد و راه آهن تهران که با نتیجه ۲ بر ۲ به تساوی انجامید، به دلیل اعتراض تماشاگران و تلاش برای درگیری با داور باعث جریمه نقدی و محرومیت از حضور تماشاگر در چهار دیدار برای تیم فولاد شد.
دیدار با فولاد خوزستان نخستین دیدار تیم فولاد یزد در رقابت های جام حذفی فوتبال کشور است.
۷۵۳۶/ ۶۰۱۴/ خبرنگار: کاظم سبحان زاده**انتشار: کاظم شاملو*
irnayazdd@

انتهای پیام /*

منبع

اخبار مرتبط

ثبت نظر

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

اپلیکیشن یزدنیوز