تیم فوتبال فولاد یزد به خاطر رفتار تماشاگران ۳۰۰ میلیون ریال جریمه شدند

یزد – ایرنا – سرپرست تیم فوتبال فوتبال فولاد یزد از جریمه ۳۰۰ میلیون ریالی این تیم توسط کمیته انضباطی فدراسیون به دلیل برخی رفتارهای هنجارشکنانه تماشاگران خبرداد.

محمد انواری روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: درپی حوادث حاشیه ای دیدار تیم های فولاد یزد و راه آهن تهران و گزارش داور و ناظر مسابقه، کمیته انضباطی نسبت به صدور رای و جریمه تیم فولاد اقدام کرد.
وی ادامه داد: در حکم صادره توسط کمیته انضباطی علت این تصمیم تخلف تماشاگران بخاطر پرتاب بطری به سمت داوران و وقفه در مسابقه ذکر شده است .
این مسئول اظهار داشت: این جریمه نقدی طبق بند یک ماده ۷۹ و همچنین بند ٣ ماده ٧٩ مقررات کمیته انضباطی انجام گرفته است.
انواری گفت: بر اساس تصمیم کمیته انضباطی همچنین تیم فولاد یزد به برگزاری چهار مسابقه خانگی بدون حضور تماشاگر اعم از جام حذفی و لیگ محروم شده است.
سرپرست تیم فولاد یزد گفت: باشگاه طبق مقررات اعتراض خود را در خصوص این جرائم و همچنین محرومیت از بازی های خانگی بدون حضور تماشاگران به فدراسیون و سازمان لیگ اعلام کرده است.
انواری گفت: وظیفه دست اندرکاران باشگاه است تا با جدیت از حق و حقوق تیم و تماشاگران دفاع کنند که امیدواریم به نتیجه برسیم .
دیدار تیم های فولاد یزد و راه آهن تهران که در هفته دوازدهم لیگ آزادگان در یک بازی پرحاشیه در ورزشگاه شهید نصیری یزد برگزار شد، با نتیجه ۲ بر ۲ مساوی شد.
۷۵۳۶/ ۶۰۱۴/ خبرنگار:کاظم سبحان زاده**انتشار: کاظم شاملو*
irnayazdd@

انتهای پیام /*

منبع

اخبار مرتبط

ثبت نظر

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

code

محبوبترین اخبار هفته گذشته

  • No posts liked yet.