تولیدفایل صوتی کتاب«به سوی فهم قرآن» در یزد

فایل صوتی کتاب «به سوی فهم قرآن» در بخش نابینایان کتابخانه امام علی(ع) یزد تولید شد.

به گزارش یزدی نیوزبه همت کتابداران بخش نابینایان کتابخانه امام علی(ع) یزد فایل صوتی کتاب «به سوی فهم قرآن» در یزد تولید شد.

غلامرضا ابراهیمی، مسئول کتابخانه امام علی(ع)‌ یزد در این خصوص گفت: کتاب «به سوی فهم قرآن» که به کوشش دفتر آموزش و توسعه مشارکت‌های مردمی معاونت قرآن و عترت وزارات فرهنگ و ارشاد اسلامی و توسط مصطفی عباسی‌مقدم و محمدعلی خسروی تهیه و تنظیم شده است، منبعی برای متقاضیان شرکت در آزمون سراسری قرآن و عترت ارشاد است که در ۴ بخش اصلی «ضرورت فهم قرآن»، «ویژگی‌های قرآن»، «مراحل پنجگانه انس با قرآن» و «سیمای سوره صف» تدوین شده است.
وی تصریح کرد: کتابداران بخش نابینایان کتابخانه امام علی(ع) به منظور فراهم شدن امکان حضور و شرکت اعضای روشندل کتابخانه در این مسابقه قرآنی، فایل صوتی این کتاب  را تهیه کرده‌اند که از طریق پایگاه معاونت قرآن وعترت به آدرس http://www.qia.ir قابل دسترسی است.
یادآوری می‌شود نام‌نویسی در پانزدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت وزارت  ارشاد از ۲۰ شهریورماه از طریق سایت معاونت قران و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی آغاز شده و زمان برگزاری این آزمون نیز بیستم آبان‌ماه ۹۵ اعلام شده است.
منبع: ایکنا
 

 

اخبار مرتبط

ثبت نظر

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

اپلیکیشن یزدنیوز