بین شورای‌عالی اصلاح‌طلبان با مجلس تعامل برقرار می‌کنیم/ تشکیل میزهای استانی

نایب رییس فراکسیون امید گفت: ایجاد ارتباط و تعامل بین شورای‌عالی اصلاح‌طلبان با مجلس، هماهنگ‌سازی و اتحاد هرچه بیشتر درون‌سازمانی و برون‌سازمان از تاثیرهای حضور نمایندگان مجلس در این شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان است.
بین شورای‌عالی اصلاح‌طلبان با مجلس تعامل برقرار می‌کنیم/ تشکیل میزهای استانی

به گزارش یزدی نیوزعبدالکریم حسین‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی ایلنا، با اشاره به انتخاب سه نفر از اعضای فراکسیون امید در شورای‌عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان اعلام کرد: میزان موفقیت این شورا در گروی نحوه برنامه‌ریزی، تهیه و تعیین پلان مدیریتی، احصا و تدوین پروژه‌های مدیریتی و در عین حال تعهد اعضا به این برنامه‌ها و کار تشکیلاتی سالم و صادقانه شورای‌عالی سیاستگذاری برای دو انتخابات مهم اردیبهشت‌ماه سال آینده است.

نایب رییس فراکسیون امید در پاسخ به سوالی درباره نقش فراکسیون امید در پیشبرد برنامه‌های شورای‌عالی اصلاح‌طلبان، گفت: وظیفه ما این است که این جریان فکری در وهله نخست به تحقق منافع ملی و توسعه کشور یاری‌رسانده و به ایجاد فضای گفت‌وگومحور کمک کند و علاوه بر آن سعی کنیم به‌دور از تنش‌ها و درگیری‌های معمول با ایجاد پیشرفت و توسعه در گفتمان اصلاح‌طلبی، فضایی مساعد برای رشد این گفتمان و صاحبان آن و همچنین ارتقای وضعیت جامعه ذی‌نفوذ خود داشته باشد.

او گفت: باتوجه به اینکه علاوه بر حضور سه عضو رسمی این فراکسیون در شورای‌عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان، محمدرضا عارف به‌عنوان رییس شورای‌عالی و محمود صاقی نیز به‌عنوان دبیرکل یکی از احزاب در این شورا حضور دارند و قطعاً پنج نماینده حاضر در شورای‌عالی در بزنگاه‌های خاص تاثیرگذار خواهند بود.

نماینده اصلاح‌طلب مردم نقده و اشنویه در مجلس شورای اسلامی همچنین تاکید کرد: ایجاد ارتباط و تعامل بین شورای‌عالی با مجلس، هماهنگ‌سازی و اتحاد هرچه بیشتر درون‌سازمانی و برون‌سازمان از دیگر تاثیرهای حضور نمایندگان مجلس در این شوراست.

نایب رییس فراکسیون امید در مجلس خاطرنشان کرد: قاعدتاً شورای‌عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان در ادامه راه نسبت به تشکیل میزهای استانی اقدام خواهد کرد و از این حیث نیز می‌توان به اهمیت و ابعاد مختلف تاثیرگذاری این شورا پرداخت.

اخبار مرتبط

ثبت نظر

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

اپلیکیشن یزدنیوز