بسیج فرصت تحرک به دشمن نمی‌دهد/ ولایت‌پذیری رمز اثرگذاری بسیج

یزد ـ فرمانده سپاه الغدیر یزد با بیان اینکه دشمن همواره در تلاش برای نفوذ و اثرگذاری و چیره کردن فرهنگ غرب در کشور و توطئه علیه نظام و انقلاب است، گفت: بسیج فرصت تحرک به دشمن نمی‌دهد.
سردار فتوحی

به گزارش خبرنگار مهر، سردار اکبر فتوحی پیش از ظهر امروز در دیدار فرماندهان بسیج و سپاه استان یزد با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد به مناسبت هفته بسیج اظهار داشت: بسیج پاسدار ارزش‌های و آرمان‌های انقلاب اسلامی است و بسیجی همواره در مسیر ترویج و نشر این ارزش‌ها حرکت می‌کند.

وی با بیان اینکه بسیج با رویکرد استکبارستیزی پایه گذاری شد، افزود: نیروهای بسیجی هر کجا وارد شدند با روحیه استکبارستیزی خود فرصت تحرک را از دشمنان انقلاب و نظام گرفتند.

فتوحی بیان کرد: دشمنان ما همواره به دنبال توطئه و دسیسه و به راه انداختن جنگ نرم از طریق هجمه فرهنگی هستند اما بسیجیان با روشنگری و ورود به عرصه های مختلف، اجازه نداده اند این دسیسه ها و توطئه ها به سرانجام برسد.

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد تاکید کرد: بسیج گوش به فرمان رهبری و همواره در تلاش برای بصیرت افزایی خویش و جامعه است و در همه زمینه ها از رهنمودهای رهبری به بهترین نحو استفاده کرده و همواره پیشتاز اجرای منویات رهبر معظم انقلاب است.

وی تصریح کرد: همین ولایت پذیری و اطاعت از ولی فقیه، بسیج را در همه عرصه ها سربلند کرده و این سربلندی توانسته به اثرگذاری بسیج در دیگر کشورها نیز کمک کند و امروز بسیجیان ما الگوی مردم مسلمان کشورهای اسلامی هستند.

فتوحی عنوان کرد: بسیج اجازه پیاده شدن هیچ توطئه ای را در کشور نمی دهد و با استفاده از نیروهای مردمی در راستای حفظ اقتدار نظام اسلامی و حفظ ارزش‌ها و آرمان‌های امام خمینی (ره) و امام خامنه ای و شهدا قدم بر می دارد.

وی تصریح کرد: دشمنان این نظام و انقلاب نیز بدانند که بسیج روحیه استکبارستیزی خود را همچنان حفظ و ترویج خواهد کرد و اگر رهبری فرمان دهند، تیر خلاص را به دشمنان نظام اسلامی خواهد زد.

اخبار مرتبط

ثبت نظر

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

اپلیکیشن یزدنیوز