برپایی ۵ نمایشگاه کتاب در یزد/طرح «کتابگردی» اجرا می‌شود

یزد ـ مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد گفت: به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی که از ۲۴ آبان‌ماه آغاز می‌شود، پنج نمایشگاه کتاب در یزد برپا خواهد شد.

برپایی ۵ نمایشگاه کتاب در یزد/طرح «کتابگردی» اجرا می‌شود

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد، علی غیاثی ندوشن از آغاز طرح پاییزه کتاب در این استان خبر داد و اظهار داشت: ۱۵ کتابفروش یزد از ۲۴ آبان تا ۲۴ آذر، کتب خود را با تخفیف ۲۰ تا ۲۵ درصد در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌دهند.

وی عنوان کرد: به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی همچنین در پنج منطقه شهر یزد نمایشگاه‌های متنوع کتاب برگزار می‌شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد بیان کرد: این نمایشگاه‌ها در حسینیه ثارالله، حسینیه بعثت، حسینیه خوزستانی‌ها، کارخانه جنوب و یکی دیگر از حسینیه‌های یزد برگزار خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: در شهرستان‌های استان نیز نمایشگاه کتاب با تخفیف ویژه برپا می‌شود.

غیاثی ندوشن همچنین از برگزاری رونمایی دو کتاب با موضوع یزد خبر داد و گفت: کتاب «یزد یادگار تاریخ» و «یزد درتراز گفتگو» دو کتابی هستند که در هفته کتاب و کتابخوانی در کتابسرای ملک رونمایی می‌شوند.

وی، آیین تجلیل از خادمان نشر، کتابگردی، اهدای کتاب، جشنواره ایده‌های برتر کتاب، تقدیر از اعضای فعال باشگاه‌های کتابخوانی و نشست‌های نقد و بررسی را از دیگر برنامه‌های اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی برشمرد.

اخبار مرتبط

ثبت نظر

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

code

محبوبترین اخبار هفته گذشته

  • No posts liked yet.