با حکم شهردار یزد محمد رضا شفیعی معاونت امور زیربنایی و حمل و نقل شهری شهرداری یزد شد+تصاویر

با حکم شهردار یزد محمد رضا شفیعی معاونت امور زیربنایی و حمل و نقل شهری شهرداری یزد شد+تصاویر

یزدفردا :با حکم مهندس محمدرضا عظیمی زاده شهردار یزد محمد رضا شفیعی به عنوان  معاونت امور زیر بنایی و خمل و نقل شهرداری یزد منصوب شد .

با توجه به استعفاء مهندس توحیدی فر مدیرعامل سازمان عمران شهرداری یزد مهندس طهماسبی معاونت عمرانی شهرداری یزد به عنوان مدیر عامل سازمان عمرانی شهرداری یزد منصوب شد .

شهردار یزد در مراسم معارفه معاون زیر بنایی و حمل و نقل شهرداری یزد با تشکر از تلاش مهندس توحیدی فر در سازمان عمران شهرداری یزد گفت:با توجه به دستورالعملی که دستگاههای دولتی از بکارگیری بازنشستگان منع شده اند مهندس توحیدی فر  نیز بازخرید سازمان جهاد کشاورزی بودند وخود نیز با توحه به دستورالعمل دولت استعفائ دادند والبته بقیه پرسنی بازنشسته در شهرداری به خدمتشان خاتمه داده می شود .

شهردار یزد در ادامه افزود:مهندس طهماسبی طی چهارسال مسئولیت اینجانب در شهرداری در پست معاون امور عمرانی شهرداری با تمام توان تلاش کرده و لازم است از ایشان تشکر شود وبا انتصاب در مدیرعاملی سازمان عمران با توجه به تجارب ایشان امید واریم سازمان عمران شهرداری یزد بیش از پیش در اجرای پروژه هایبرگ شهرداری موفق عمل کند .

شهردار یزد در ادامه به انتصاب مهندس شفیعی پرداخت و افزود:مهندس شفیعی فردی توانمند و دلسوز است و با حضور در معاونت حمل و نفل و ترافیک توانست موفق عمل کند و شهداین ادعا هم کاهش تلفات تصادفات در شهر یزد است که مرهون همکاری بین بخشی راهنمایی و شهرداری بوده که وی توانست از این آزمون سربلند بیرون آید .

وی افزود :با توجه به حضور وی در امور عمرانی و معاونت ترافیک این انتصاب صورت گرفته و امید واریم کارهای عمرانی و حمل و نقل و ترافیک  و نظارت بر دو سازمان عمران شهرداری و حمل و نقل و ترافیک به بهترین وجه صورت گیرد .

در پایان این مراسم حکم مهندس طهماسبی و مهنس شفیعی به آنها داده شد و شاخه گلی هم توسط همکاران مهندس شفیعی در معاونت حمل و نقل و ترافیک توسط مهندس نادری نسب به وی اهدا شد .

 

 

 

 

با حکم شهردار یزد محمد رضا شفیعی معاونت امور زیربنایی و حمل و نقل شهری شهرداری یزد شد+تصاویر

 

 

ثبت نظر

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

اپلیکیشن یزدنیوز